Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ponad 600 Mb/s w sieci LTE Plus Advanced!

avatar
1
Grupa Cyfrowy Polsat

Prędkość LTE Plus Advanced wynosi ponad 600 Mb/s! Taki wynik został zarejestrowany w testach z użyciem nowoczesnych smartfonów i platformy Nokia AirScale. Grupa Cyfrowy Polsat połączyła w Białymstoku 4 pasma, agregując w sumie 55 MHz. Jest to obecnie najszerszy kanał transmisji danych w technologii LTE Advanced w kraju.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Ponad 600 Mb/s

Agregacja 55 MHz z modulacją 256 QAM i zaimplementowanie MIMO 4×4 na częstotliwości 2600 MHz umożliwiło osiągnięcie prędkości ponad 600 Mb/s pobierania danych w sieci LTE Plus Advanced. Poniżej prezentujemy przykładową ofertę głosową Plusa:

Zobacz więcej: oferty Plusa z telefonem.

Testy przeprowadzano z użyciem platformy Nokia AirScale oraz najnowocześniejszych smartfonów:

Według Grupy Cyfrowy Polsat, zastosowana technologia umożliwia osiągnięcie prędkości nawet około 750 Mb/s!

Realizowane agregacje pasm dla LTE Advanced Grupy Cyfrowy Polsat:

Grupa CP wraz z Nokią rozpoczęła modernizację sieci radiowej do najnowszej generacji platformy Nokia AirScale. Zapewnia ona wsparcie dla wszystkich technologii mobilnych wykorzystywanych przez Grupę Cyfrowy Polsat, jednocześnie notując oszczędności rzędu 60%. Modernizacja sieci ma w przyszłości umożliwić wprowadzenie technologii 5G.

Źródło: Plus.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jaja sobie robicie??? U mnie nie daje rady dojść do 2 MB/S Zapewniam, że to nie wina mojego sprzętu…
Nie róbcie ludzi w balona.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: