Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play ma już 6000 własnych nadajników. Fioletowy operator skutecznie wdraża w życie plan rozbudowy swojej infrastruktury na 2018 rok. Ponadto chwali się, że każda nowa stacja została tak zaprojektowana, aby maksymalnie móc wykorzystać jej potencjał. Ilość idzie w parze z jakością?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Play zwiększa zasięg

Jeszcze na początku lutego bieżącego roku Play posiadał nieco ponad 5700 stacji bazowych. Oznacza to, że w przeciągu ostatnich 4 miesięcy powstało prawie 300 nowych nadajników. Plan operatora na 2018 rok zakłada rozbudowę o 1000 nowych takich obiektów, czyli o blisko połowę więcej niż w roku 2017. Według zapewnień jego realizacja idzie zgodnie z planem.

Przykładowa oferta z telefonem:

Nadajnik nr 6000 znajduje się na stadionie Korony Kielce i jest wyposażony we wszystkie częstotliwości będące w posiadaniu operatora. Play nie zamierza na tym poprzestać, bowiem jego celem jest osiągnięcie w 2020 roku pokrycia porównywalnego z największymi konkurentami. Na koniec ciekawostka - nadajnik nr 6000 obsługuje 7 systemów:

  • LTE 800
  • UMTS 900
  • LTE 1800
  • GSM 1800
  • UMTS 2100
  • LTE 2100
  • LTE 2600

Więcej na ten temat rzecznik Play Marcin Gruszka na swoim vlogu:

Źródło: Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów