Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Asus ROG Phone 8 Ultimate z kolejnym certyfikatem. Kiedy premiera?

avatar
zdjęcie przedstawiające telefon Asus ROG Phone 8 Ultimate

Asus ROG Phone 8 Ultimate znów został zauważony w jednym z serwisów certyfikacyjnych. Tym razem pojawił się on w serwisie 3C. Wcześniej mogliśmy go zauważyć w bardziej znanym Geekbench. Dzięki temu znane są przynajmniej częściowe specyfikacje urządzenia. 

  • Asus ROG Phone 8 Ultimate będzie pracował pod kontrolą topowego Snapdragona
  • na jego premierę chwilę jeszcze poczekamy
  • z biegiem czasu powinniśmy mieć więcej szczegółów

Asus ROG Phone 8 Ultimate

Wedle najnowszych informacji Asus ROG Phone 8 Ultimate będzie pracował pod kontrolą najmocniejszego Snapdragona 8 Gen 3. Do dyspozycji użytkownika będzie 16 GB pamięci RAM. Na pliki zapewne znajdzie się co najmniej 256 GB przestrzeni dyskowej. Wszystko wskazuje również na to, że będą jeszcze inne warianty pamięciowe. Nie zabraknie także obsługi sieci 5G. 

Na pokładzie powinien znaleźć się ekran wykonany w technologii OLED. Na razie nieznana jest jego specyfikacja. Jednak z racji tego, że jest to smartfon dedykowany do gier, powinniśmy oczekiwać, że będzie o obsługiwał częstotliwość odświeżania nawet na poziomie 165 Hz. Można też liczyć na rozdzielczość co najmniej Full HD+. 

Asus ROG Phone 8 Ultimate prawdopodobnie będzie posiadał potrójny aparat główny. Powinna znaleźć się tam jednostka główna z matrycą najprawdopodobniej o rozdzielczości 50 Mpix. Oprócz tego nie zabraknie aparatu ultraszerokokątnego i uzupełniającego.

Urządzenie będzie miało wydajną baterię, którą będzie można ładować z mocą 65 W. Na razie nieznana jest jej pojemność. Zapewne nie zabraknie tutaj również głośników stereo i innych elementów przydatnych w grach. Smartfon będzie pracował pod kontrolą Androida 14 przykrytego autorską nakładką producenta. Data premiery nie jest na razie znana, ale wydaje się, że będzie ona miała miejsce nie wcześniej niż na początku przyszłego roku. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów Asus na listopad 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.