Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Android Q Beta 5 z nową formułą gestów

Google od dłuższego czasu dopracowuje kolejną wersję swojego systemu. Na oficjalne wydanie przyjdzie nam jeszcze poczekać, jednak wybrańcy mogą już testować piątą wersję beta, która zwiastuje kolejne zmiany.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Gesty w Androidzie Q

Wszystko wskazuje na to, że Android Q silnie będzie stawiał na obsługę gestów. I właśnie to w dużej mierze zostało dopracowane w najnowszej wersji beta. Zasadniczo wśród głównych zmian będzie między innymi gest cofnięcia zamiast strzałki wstecz. W najnowszym Androidzie, żeby cofnąć się o poziom wystarczy przesunąć palcem od lewej krawędzi do środka. Również rozsuwanie panelu powiadomień stało się łatwiejsze, gdyż wystarczy teraz przesunąć w dół w dowolnym miejscu na ekranie. Zmieniony został także gest wysuwania szuflady. Żeby nie kolidował z gestem powrotu, należy przytrzymać palec przy krawędzi i dopiero po chwili wysunąć szufladę.


>>> Telefony z Androidem od 1 zł na abonament <<<


W Androidzie Q będziemy również mogli wywoływać Asystenta Google’a przesuwając z jednego z rogów ekranu ku środkowi. Oprócz tego w najnowszej becie postawiono przede wszystkim na dalsze usprawnienia i dopracowanie systemu, zwiększanie płynności i zabezpieczenia. Pojawiły się także białe narożniki, które maja ułatwić uruchomienie Asystenta.

Aktualizacja jest obecnie dostępna dla wszystkich telefonów Pixel, w tym na najnowsze modele Pixel 3a i Pixel 3a XL. Najnowszą aktualizację można pobrać poprzez OTA lub zainstalować bezpośrednio z udostępnionego pliku.

Źródło: 91mobiles.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów