Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera Androida 10 we wrześniu?

Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni swoją premierę będzie miał Android 10. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że ma pojawić się na rynku 3 września bieżącego roku. System w pierwszej kolejności trafi do wszystkich telefonów marki Pixel.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Android 10 tuż-tuż?

Aktualizacja do Androida 10 (zwanego również Androidem Q) ma być również dostępna m.in. dla Pixela i Pixela XL, które pochodzą z 2016 roku, co może być niespodzianką, gdyż wcześniejsze aktualizacje zwykle nie trafiały do urządzeń starszych niż 2 lata.


>>> Telefony z Androidem od 1 zł na abonament <<<


Android 10 - którego dokładna nazwa nie jest jeszcze znana - ma m.in. wspierać sieć 5G, obsługę gestów i poszczególne funkcje w składanych/elastycznych smartfonach.

Nie wiadomo, jak szybko trafi do „świeżych” modeli aktualnie dostępnych na rynku, choć na przykładzie Samsunga można stwierdzić, że będzie to na początku 2020 roku. Jego tegoroczne flagowce - Galaxy S10, S10+ i S10e w wersji globalnej mają otrzymać aktualizację do Androida 10 na przełomie grudnia i stycznia, z kolei najnowszy Galaxy Note 10 w drugiej połowie pierwszego miesiąca 2020 roku.

Źródło: phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów