Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera Androida 10 we wrześniu?

Figurki Android

Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni swoją premierę będzie miał Android 10. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że ma pojawić się na rynku 3 września bieżącego roku. System w pierwszej kolejności trafi do wszystkich telefonów marki Pixel.

Android 10 tuż-tuż?

Aktualizacja do Androida 10 (zwanego również Androidem Q) ma być również dostępna m.in. dla Pixela i Pixela XL, które pochodzą z 2016 roku, co może być niespodzianką, gdyż wcześniejsze aktualizacje zwykle nie trafiały do urządzeń starszych niż 2 lata.


>>> Telefony z Androidem od 1 zł na abonament <<<


Android 10 – którego dokładna nazwa nie jest jeszcze znana – ma m.in. wspierać sieć 5G, obsługę gestów i poszczególne funkcje w składanych/elastycznych smartfonach.

Nie wiadomo, jak szybko trafi do „świeżych” modeli aktualnie dostępnych na rynku, choć na przykładzie Samsunga można stwierdzić, że będzie to na początku 2020 roku. Jego tegoroczne flagowce – Galaxy S10, S10+ i S10e w wersji globalnej mają otrzymać aktualizację do Androida 10 na przełomie grudnia i stycznia, z kolei najnowszy Galaxy Note 10 w drugiej połowie pierwszego miesiąca 2020 roku.

Źródło: phonearena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów