Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Abonament komórkowy 20 GB. Kto da Ci najlepszą ofertę?

avatar
1
grafika firmy Virgin Mobile symbolizująca najlepszy abonament z 20 GB Internetu

Który abonament komórkowy z paczką min. 20 GB oferowany jest w najlepszej cenie? Czy warto czasem dopłacić do lepszych warunków umowy, a może nie opłaca się przepłacać? Którzy operatorzy GSM są w stanie zaproponować najlepsze abonamenty? Zapraszamy do lektury.

Artykuł sponsorowany.

Abonament 20 GB – wstęp

Jakie założenia powinny spełniać nasze abonamenty? Nie mogą być drogie, postawimy więc na pakiety wirtualnych operatorów (MNVO) korzystających z zasięgu innych sieci. Jednocześnie będą to oferty z samą kartą SIM.

Nasze wymagania:

  • transfer danych w kraju przynajmniej 20 GB
  • nielimitowane usługi głosowe
  • nielimitowane usługi tekstowe
  • umowa na czas nieokreślony

Zobaczmy więc, gdzie znajdziemy najciekawsze oferty spełniające nasze wymagania!

Virgin Mobile 20 GB

Od pewnego czasu sieć Virgin Mobile ma zmienioną ofertę. Nowy Pakiet S stanowi obecnie najniższy i najtańszy abonament w cenie równych 20 zł. Co otrzymasz w zamian?

Dostaniesz tu nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci, a także 20 GB krajowego transferu danych. A to nie wszystko! Virgin Mobile zapewnia ponadto darmowy roaming UE (RLAH – Roam Like At Home) z limitem aż 3,84 GB w UE! Jeżeli dodać do tego bezterminową umowę, a więc na czas nieokreślony, otrzymujemy naprawdę super warunki!

Zasięg sieci Play.

OTVARTA 31 GB

A może da się dostać jeszcze więcej gigabajtów w podobnej cenie? Z pomocą przychodzi polski wirtualny operator (MNVO) komórkowy OTVARTA. Proponuje on aż 31 GB w 5G za 23,99 zł!

W tej niewygórowanej cenie otrzymasz ponadto nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce, lecz tym razem bez darmowego roamingu UE. Coś za coś! W zamian OTVARTA proponuje tzw. Pakiet Wakacyjny, który możesz uruchomić dwukrotnie w trakcie roku kalendarzowego. W ten sposób zyskasz paczkę darmowych minut m.in. w UE.

Umowa bezterminowa. Zasięg sieci Plus.

Premium Mobile 30 GB

Podobny transfer danych proponuje inna rodzima wirtualna sieć komórkowa, a więc Premium Mobile. Tym razem jest to równe 30 GB, ale nie w 5G, a 4G/4G LTE w cenie 24,70 zł miesięcznie (19,90 zł przez 9 pierwszych promocyjnych miesięcy).

Poza tym pakiet komórkowy Freedom2 oferuje też nielimitowane rozmowy i wiadomości tekstowe SMS i MMS, ale ponownie tylko do wszystkich sieci w Polsce. Brakuje tu w pełni bezpłatnego roamingu UE (RLAH). Nie zmienia to faktu, że ta oferta Premium Mobile jest jednym z najlepszych abonamentów komórkowych z samą kartą SIM!

Umowa bezterminowa. Zasięg sieci Plus.

INEA 20 GB

Oferta INEA kosztuje niemal tyle samo co wcześniejszy Premium Mobile. Różnica to dosłownie 20 groszy na korzyść tego ostatniego. Nie licząc ceny, są to jednak zupełnie inne abonamenty komórkowe z samą kartą SIM. Gdzie tkwią różnice?

INEA zapewnia mniejszy transfer danych, bo 20 GB w kraju, ale za to oferuje darmowy roaming UE! W rezultacie zyskasz aż 4,77 GB w UE, a korzystanie z telefonu za granicą nie będzie pociągać dodatkowych opłat. Rozmowy, SMS-y i MMS-y oczywiście bez limitu. Super!

Umowa bezterminowa. Zasięg sieci Play.

lajt mobile 60 GB

Wirtualna sieć lajt mobile zwykle oferuje najtańsze abonamenty i pakiety na kartę (prepaid), ale – jak na ironię – tym razem jej propozycja wypada najdrożej w naszym zestawieniu. Nie zmienia to faktu, że wciąż jest to tania oferta, w dodatku zapewniająca świetne warunki umowy!

Dostaniesz tu bowiem aż 60 GB Internetu w kraju i aż 8,89 GB w UE. Tak – w lajt mobile dostaniesz darmowy roaming UE! Rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane do wszystkich sieci! Wszystko to dostaniesz za kwotę 30 zł. Istnieje możliwość wyboru umowy bezterminowej – brzmi świetnie!

Zasięg sieci Plus.

Abonamenty komórkowe 20 GB

Każdy z powyższych bezterminowych abonamentów oferuje co najmniej 20 GB krajowego transferu danych. Który z nich jest najkorzystniejszy?

To zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli zależy Ci zwłaszcza na cenie, to wybierz Virgin Mobile – za 20 zł dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, w tym nawet darmowy roaming UE! Jeżeli poszukujesz jeszcze większego transferu internetowego, dołóż do sieci OTVARTA lub Premium Mobile, ale wtedy stracisz RLAH. Konkurencję stara się pogodzić lajt mobile, który ma to wszystko, ale już w cenie wyższej o połowę w stosunku do Virgin Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
4.8/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
avatar

Mail kontaktowy:

[email protected]

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

nju mobile. Pod warunkiem, że jesteś w zasięgu Orange.
Inni też mają miejsca „bezzasięgowe

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: