Zakup nowego smartfona, to dla wielu osób niemały wyczyn. Głównym powodem są ceny telefonów, które nierzadko dochodzą do kwoty w wysokości 4 tys. złotych. Taki koszt może zniechęcić niejedną osobę. Na rynku telefonii komórkowej, znajdziemy jednak aparaty dostępne w bardziej przystępnej cenie. Modele, które co prawda nie wyznaczają standardów, a jednak są eleganckie i funkcjonalne. Poniżej zaprezentujemy listę 5 najlepszych smartfonów w przystępnej cenie.

Smartfony do 2000 złotych

Producenci telefonów komórkowych dobrze wiedzą, że na swoim rynku mają do czynienia z różnymi typami klientów. Jedni gotowi są zapłacić bajońskie sumy, byleby tylko mieć najnowszego smartfona. Drudzy nie są na tyle rozrzutni i szukają tańszych modeli. W takiej sytuacji producenci reklamują drogie i prestiżowe telefony, a także udostępniają te tańsze i mniej popularne. Taka strategia pomaga przyciągnąć i zadowolić niemal każdego klienta. Poniżej prezentujemy listę pięciu najlepszych smartfonów do 2000 złotych.


Huawei P10

Smart Plan LTE

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,99
porównaj

Trzymając w dłoni Huawei P10, aż dziw, że dostępny jest on w cenie 1899 złotych (choć jego poprzednicy, P8 i P9 byli jeszcze tańsi). Wszystko za sprawą niemal płaskiej i nieskazitelnej powierzchni, w którą idealnie wkomponowane są wszystkie elementy. Telefon o zaskakująco symetrycznej budowie jest lekki, elegancki i wygodny. Ponadto posiada także aparat Leica, czytnik linii papilarnych, 32 GB pamięci oraz baterię o pojemności 3100 mAh.

Honor 8

JA + Abonament

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
59,99
porównaj

Kolejnym smartfonem wywodzącym się z Kraju Środka i dostępnym w cenie dwóch tysięcy jest Honor 8 kosztujący około 1700 złotych. Model ten to połączenie artystycznego kunsztu z rzemieślniczą funkcjonalnością. Wszystko za sprawą smukłej obudowy wykończonej aluminiową ramą. Honor dysponuje również aparatem z 12 Mpix z hybrydowym autofocusem wykorzystującym pomiar laserowy oraz dwoma osobnymi sensorami skupiającymi się na kolorach i rejestrowaniu obrazu. Piękny telefon, którym zrobimy piękne zdjęcia.

Samsung Galaxy A5 (2017)

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
60,00
porównaj

Kolejna nasza propozycja, to jeden z najpopularniejszych telefonów Samsunga z 2017 roku, który przyciąga wyglądem, funkcjonalnością i ceną nie przekraczającą 1999 złotych. Samsung Galaxy A5 wyróżnia się gustowną budową wykonaną z eleganckiego metalu i szkła, a także wzornictwem klasy premium. Telefon jest lekki, poręczny, wygodny i w pełni wodoodporny, dzięki czemu nie straszny mu ani basen, ani obfity deszcz. Model posiada również przedni i tylni aparat 16 Mpix, skaner linii papilarnych oraz wyświetlacz Full HD Super AMOLED 1920×1080.

Samsung Galaxy S6 Edge

T2

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,95
porównaj

Samsung to marka oferująca zarówno drogie i ekskluzywne modele flagowe, jak i tańsze i funkcjonalne smartfony. Jednym z tych pierwszych jest Samsung Galaxy S6 Edge, który zadebiutował w 2015 roku, a którego można obecnie kupić za niecałe 2000 zł. Model ten to połączenie elegancji ze sportowym desingiem. Telefon posiada również 5,1-calowy wyświetlacz Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości aparat fotograficzny. Cechą charakterystyczną modelu jest zakrzywiony ekran. Co ciekawe, w podobnej cenie możemy kupić zeszłorocznego Galaxy S7.

Xiaomi Mi 5s Plus

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
100,00
porównaj

Xiaomi Mi 5s Plus to jedna z lepszych propozycji do 2000 zł. Posiada on aparat o matrycy 13 Mpix, baterię o 3800 mAh (co dla Xiaomi nie jest jakimś ekstra wynikiem), ekran IPS TFT o przekątnej aż 5,7 cala i gustowny design. Ponadto jego system bazuje na procesorze Snapdragon 821 wyposażonym w 8 rdzeni i 4 GB pamięci RAM (na niektórych rynkach występuje w wersji z 6 GB), dzięki czemu Xiaomi Mi 5s Plus umożliwia płynne działanie, nawet z wieloma uruchomionymi naraz aplikacjami.

Komorkomat wyroznienie

Wybrane oferty: