Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zaiskrzyło pomiędzy Samsungiem a LG. Producent telefonów z serii G dał do zrozumienia swojemu rodzimemu konkurentowi, że brak możliwości wymiany baterii jest jedną z największych wad Galaxy S6. W internecie zawrzało.

Wojna pomiędzy dwoma koreańskimi producentami elektroniki trwa w najlepsze. Kolejna potyczka wybuchła po tym, jak amerykański oddział LG postanowił odpowiedzieć na… tweeta zamieszczonego przez Samsunga. Producent tabletu Tab 4.0 chwali się w nim jedną z funkcjonalności Galaxy S6 Edge, umożliwiającą pełne naładowanie baterii w zaledwie 90 minut. Warto przypomnieć, że najnowszy flagowiec Samsunga ma niewymienną baterię. Przedstawiciele LG dość celnie przypomnieli o tym mankamencie i napisali o możliwości natychmiastowej wymiany ogniwa w swoich smartfonach. Ćwierknięcie zostało podchwycone przez użytkowników Twittera i zyskało ogromną popularność. Amerykańskim marketingowcom gratulujemy pomysłu (i odwagi).

W naszej porównywarce znajdziecie 4 czołowe modele obu producentów, które znajdują się w ofertach abonamentowych polskich operatorów telefonii komórkowej.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów