Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tyle smartfonów sprzedał Samsung

Samsung Galaxy

Samsung przypadkowo mógł zdradzić ilość sprzedanych smartfonów – wynika z najnowszego raportu finansowego koreańskiej firmy.

W ostatnim kwartale 2015 roku Samsung sprzedał 82,4 miliona smartfonów – wynika z prostych obliczeń, jakie trzeba było wykonać na liczbach udostępnionych w ramach raportu finansowego koreańskiej firmy. W jednym z podpunktów zestawienia widnieje wartość 97 milionów sprzedanych telefonów komórkowych – liczba ta odnosi się do całości produkcji, z uwzględnieniem tzw. ficzerfonów, czyli urządzeń bez zainstalowanego systemu operacyjnego. Jednak w następnym zdaniu pada stwierdzenie, że smartfony stanowią „85 procent” tej wartości. Prosta matematyka pozwala dość dokładnie określić ilość urządzeń, które trafiły do klienta w okresie październik – grudzień ubiegłego roku. W raporcie znajdziemy również informacje o spadku sprzedaży telefonów na poziomie 2 procent, w porównaniu do poprzedniego kwartału – ponownie pozwala to obliczyć ilość sprzedanych sztuk w III kwartale. 166,4 miliona nowych smartfonów w całym drugim półroczu 2015 roku stawia Koreańczyków na pierwszym miejscu wśród najchętniej kupowanych marek.

Wielu polskich operatorów dysponuje całą gamą telefonów z logiem Samsunga. Warto sięgnąć do naszej porównywarki ofert abonamentowych z telefonami koreańskiego producenta.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów