Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mix Fold 3 na horyzoncie. Mocne aparaty

Xiaomi Mix Fold 3 na horyzoncie. Mocne aparaty

Xiaomi Mix Fold 3 powoli zaczyna zdradzać szczegóły swojej specyfikacji. Oznacza to, że jesteś już bliżej premiery niż dalej. Jednak jeszcze jakiś czas musimy poczekać. Nie zmienia to faktu, że kolejna generacja składanego smartfona tego chińskiego producenta może otrzymać szereg nowości.

  • Xiaomi Mix Fold 3 zdradza kolejne elementy specyfikacji
  • Będzie pracował na topowym Snapdragonie
  • Do dyspozycji będą dwa ekrany

Xiaomi Mix Fold 3

Z dotychczasowych przecieków wiadomo, że Xiaomi Mix Fold 3 będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 2. Do dyspozycji użytkownika będzie do 16 GB pamięci RAM i maksymalnie 1 TB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie tutaj również obsługi sieci 5G. Co istotne, zapowiada się także, że nowa generacja będzie wyraźnie lżejsza od poprzednika.

Flagowy „składak” od Xiaomi zaoferuje dwa ekrany dotykowe. Główny, składany będzie posiadał przekątną na poziomie 8,02 cala i zostanie wykonany w technologii OLED. Będzie także obsługiwał odświeżanie na poziomie 120 Hz. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie zewnętrzny ekran o przekątnej 6,5 cala. On również będzie wykonany w technologii OLED i zaoferuje odświeżanie na poziomie 120 Hz.

Xiaomi Mix Fold 3 będzie posiadał poczwórny aparat główny. Będzie on sygnowany marką Leica. Podstawowy aparat otrzyma matrycę o rozdzielczości 50 Mpix. Niemal na pewno będzie miał też optyczną stabilizację obrazu. Na pokładzie znajdzie się także apart ultraszerokokątny teleobiektyw oraz obiektyw peryskopowy. Ten ostatni ma posiadać pięciokrotny zoom optyczny. Nie ma natomiast szczegółów dotyczących rozdzielczości wymienionych aparatów.

Smartfon powinien zapewnić szybkie ładowanie o mocy 67 W. Będzie prawdopodobnie także obsługiwał szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy 50 W. Na pokładzie zagości Android 13 przykryty autorską nakładką MIUI 14. Za wcześnie jest jeszcze na ewentualne ceny. Nieznana jest także data premiery.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Xiaomi na czerwiec 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów