Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi Mix 4 już niebawem w sprzedaży?

Xiaomi Mi Mix 4

Wiele wskazuje na to, że światło dzienne ujrzy kolejny flagowy smartfon od Xiaomi. Tym razem mowa o Mi Mix 4, którego ostatnia seria miała premierę 2 lata temu. Wydawało się, że chiński gigant porzuci ten model. Jednak najnowsze przecieki mówią zupełnie co innego.

Konkretnym dowodem prac nad Xiaomi Mi Mix 4 jest między założenie konta „MIX weibo” na tym popularnym wśród chińskich użytkowników portalu społecznościowym. Co ciekawe możliwe jest pojawienie się dwóch modeli – Xiaomi Mi Mix 4 i Xiaomi Mi Mix 4 Pro.

Na ten moment niewiele wiadomo na temat specyfikacji Xiaomi Mi Mix 4. Można spodziewać się sporego wyświetlacza o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz. Bazując na dotychczasowych flagowych modelach, można też założyć, że będzie wykonany w technologii AMOLED z zaimplementowanym czytnikiem linii papilarnych. Rendery zdradzają cienkie ramki wokół ekranu i brak jakichkolwiek wcięć czy dziur na przednią kamerę. Niektóre źródła sugerują w związku z tym schowanie kamerki przedniej pod ekranem.

Ostatnim smartfonem z serii Mi Mix był Xiaomi Mi Mix Alpha, który był tak naprawdę konceptem. Opierając się jednak na jego specyfikacji można też wysnuć trochę wniosków w przypadku nadchodzącego Xiaomi Mi Mix 4. W przypadku aparatu głównego mamy szansę ujrzeć tutaj jednostkę główną wyposażoną w matrycę 108 Mpix. Możliwe, że pozostała konfiguracja aparatów będzie taka sama lub podobna. Można zatem spodziewać się obiektywu ultraszerokokątnego z matrycą 10 Mpix oraz teleobiektywu z matrycą 12 Mpix.

Xiaomi Mi Mix 4 będzie zasilany co najmniej Snapdragonem 865. Jedna z jego wersji powinna być również wyposażona w 12 GB pamięci RAM oraz co najmniej 256 GB przestrzeni dyskowej. Ciężko stwierdzić coś na temat pojemności baterii ale zapewne będzie wyposażona w wydajne szybkie ładowanie.

Nowa seria Xiaomi Mi Mix 4 zostanie wydana najprawdopodobniej po ukazaniu się oficjalnie MIUI 12. Będzie to nie wcześniej zatem niż w czerwcu lub nawet lipcu tego roku. Ceny na ten moment nie są znane.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów