Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rendery vivo S16 Pro. Co wiemy o tym smartfonie?

Rendery vivo S16 Pro. Co wiemy o tym smartfonie?

Wyciekły rendery vivo S16 Pro. To następca modelu S15 Pro z maja bieżącego roku. Co wiemy o nowej generacji smartfona vivo z serii S?

  • wyciekły rendery vivo S16 Pro
  • smartfon prezentuje się bardzo ładnie
  • to następca modelu S15 Pro z maja 2022 r.

Rendery vivo S16 Pro

Rendery vivo S16 pro „wypłynęły” dzięki OnLeaks. Według tego źródła model vivo S16 Pro ma być wyposażony w wyświetlacz typu AMOLED z centralnie umieszczonym otworem na aparat do selfie. Na tylnej obudowie znajdzie się z kolei miejsce na potrójny moduł aparatu fotograficznego z lampą LED. Prostokątna – i dość spora – wyspa z obiektywami jest lśniąca, podczas gdy reszta tylnego panelu jest wykończona na mat.

vivo S15 Pro przecieki

Projekt vivo S16 Pro ujawnia także przyciski regulacji głośności i zasilania na prawej ramce, a także port USB-C na dole otoczony głośnikiem i mikrofonem. Drugi mikrofon znajduje się na górze urządzenia. Trzeba zaznaczyć, że wspomniany wcześniej klawisz zasilania raczej nie ma wbudowanego skanera linii papilarnych, ten więc znajdzie się zapewne pod ekranem AMOLED. Według OnLeaks może on mierzyć ok. 6,60″, mieć jakość FullHD+ oraz odświeżanie obrazu na poziomie 120 Hz.

Mało tego – tajemniczy model vivo V2245A, który otrzymał chińskie certyfikat 3C może być w istocie modelem vivo S16 Pro (i analogicznie V2244A „zwykłym” S16). Model V2245A napędzany jest przez Dimensity 8200, a V2244A przez Snapdragona 870. W przeciwieństwie do wcześniejszego modelu, ten ma panel OLED.

Tegoroczna seria vivo S15 obejmuje w sumie 3 modele – oprócz standardowego są to także S15e oraz topowy S15 Pro, można więc spodziewać się 3 telefonów z serii vivo S16. Obok omawianego modelu vivo S16 Pro powinny to być też bardziej budżetowe sprzęty. Nie wiadomo jednak, kiedy mogą zadebiutować – być może będzie to również okolica maja 2023 roku lub znacznie szybciej, o ile V2244A i V2245A to rzeczywiście modele z serii S16.

Zobacz również: Wiemy, jak będzie wyglądał iQOO 11. Świetny design

Źródło: pricebaba.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów