Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta Virgin Mobile wzbogaciła się o nowy abonament. Jest to elastyczna oferta bez długoterminowej umowy, co pozwala na rezygnację z usług w każdej chwili. Jej podstawowa cena miesięczna wynosi 14 zł. Tyle zapłacisz nie korzystając z pakietu internetowego. A co w przypadku, jeżeli korzystasz z zasobów Internetu?

Elastyczny Virgin Mobile

Nowa oferta Virgin Mobile może być świetną alternatywą dla właścicieli droższych pakietów z dużym transferem internetowym, którego i tak nie są w stanie wykorzystać. W Virgin zapłacisz kwotę zależną od zużycia transferu w danym okresie rozliczeniowym, a rachunki miesięczne będą się mieścić w przedziale od 14 do 29 zł. Maksymalną kwotę zapłacisz w przypadku konsumpcji aż 15 GB. Transfer rozliczany jest co 1 kB.

500 wykorzystanych megabajtów oznacza wzrost ceny abonamentu o 50 groszy. Dla przykładu:

  • 0 GB – 14 zł
  • 500 MB – 14,50 zł
  • 2 GB – 16 zł
  • 6 GB – 20 zł
  • 10 GB – 24 zł
  • 15 GB – 29 zł

Po wykorzystaniu 15 GB można dokupić osobny pakiet internetowy. W jego przypadku cena za 1 GB również wynosi symboliczną złotówkę.

Elastyczny abonament Virgin Mobile zapewnia ponadto nieograniczone połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz SMS-y bez limitu.

Co sądzisz o nowej propozycji Virgin Mobile? Czy jest dla Ciebie atrakcyjna?

Źródło: Virgin Mobile.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów