Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Virgin Mobile wprowadza do swojej oferty Internet mobilny

avatar
2
Virgin Mobile internet mobilny

Virgin NET to nowa oferta internetowa operatora. Wirtualna sieć oferuje 2 opcje abonamentowe, które różnią się ceną i oferowanym transferem. W obu przypadkach umowa zawierana jest na czas nieokreślony.

Do 120 GB w Virgin

Abonamenty Virgin NET oferują mobilne łącze internetowe wyłącznie na terenie Polski. Dostępne są 2 warianty:

  • 60 GB – 35 zł miesięcznie
  • 120 GB – 50 zł miesięcznie

Powyższe ceny dotyczą nowych klientów, ale stali użytkownicy Virgin Mobile mogą liczyć na rabat, o którym więcej piszemy w dziale Promocje. Po wykorzystaniu dostępnej paczki danych transfer zwalnia do 32 kbit/s. Dalsze użytkowanie nie pociąga za sobą dodatkowych opłat. Z racji bezterminowej umowy można w każdej chwili zrezygnować z oferty Virgin NET.

Komentarz Grażyny Piotrowskiej-Oliwy, prezes Virgin Mobile Polska:

Coraz większa chęć do korzystania z internetu mobilnego i jego rosnące zużycie, zwłaszcza na terenach podmiejskich i wiejskich, zmusza wiele osób do korzystania właśnie z rozwiązań mobilnego dostępu do sieci. Dlatego też przygotowaliśmy dwa, naprawdę duże pakiety danych w dobrych cenach, które pozwolą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Źródło: Virgin Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

W niewyczerpywalnym a2mobile mam lejek 512 kbps na tym spokojnie da się używać neta.. ale 32 ?? …

mam pakiet za poniżej dychacza tam :)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: