Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Virgin Mobile Polska ma 6 lat

2

Virgin Mobile jest obecny na polskim rynku już od 6 lat. Polski oddział międzynarodowego operatora zaczął działalność w kraju dokładnie 22 sierpnia 2012 roku. Obecnie sieć oferuje pakiety na kartę i na abonament, w tym taryfy rodzinne (2 i więcej kart SIM) oraz plany biznesowe, w których kolejne numery są tańsze o aż 50%.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Virgin Mobile od 6 lat w Polsce

Przez wiele miesięcy oferty na kartę Virgin Mobile królowały w naszych miesięcznych rankingach ofert komórkowych. Szczególnie atrakcyjnym pakietem 2 i 3 lata temu był plan #BezLimitu za 29 zł. Początkowo zapewniał nielimitowane usługi do wszystkich w kraju (bez MMS-ów) i 5 GB, by po pewnym czasie zwiększyć znacząco paczkę danych. Jego następcą jest obecnie oferowany pakiet #Gigadaje za 25 zł z aż 15 gigabajtami.

Od stycznia 2017 roku oferta wirtualnego operatora wzbogaciła się o abonament, który miał zostać uruchomiony jeszcze kilka miesięcy wcześniej. W wyniku opóźnień trzeba było na niego czekać do początku nowego roku. Całkowitą nowością było wprowadzenie Kreatora Ofert, który umożliwiał dowolną konfigurację swojego abonamentu. Od kwietnia 2018 Virgin oferuje dodatkowo zmodyfikowane abonamenty, tym razem nie na czas nieokreślony, a na 24 miesiące, za to z większą paczką internetową.

W drugiej połowie 2017 roku Virgin Mobile rozszerzył swoją działalność o pakiety rodzinne i biznesowe. W obu przypadkach można zamówić wiele kart SIM w ramach pojedynczej umowy. Każda kolejna jest tańsza o 50% od numeru głównego!

Oto 6 najważniejszych wydarzeń Virgin Mobile Polska od momentu powstania serwisu Komórkomat:

Pod koniec 2017 roku Play poinformował o planowanym przejęciu wirtualnego operatora do 2020 roku. Nie wiadomo jednak większych szczegółów na temat fuzji obu telekomów. Czym zaskoczy nas Virgin Mobile w bieżącym i kolejnym roku? O wszelkich nowościach będziemy na bieżąco informować w dziale Promocje oraz Aktualności.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Marcin z KomórkomatuMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Czy z tej okazji może jakiś gratis w postaci np. paczki 6 GB?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Tego nie wiemy, przynajmniej obecnie żadnego bonusu nie ma. W razie czego będziemy na bieżąco informować w dziale Promocje:
https://komorkomat.pl/promocje/

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów