Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Targi MWC 2020 odwołane!

Jak co roku z niecierpliwością czekaliśmy na kolejną edycję jednych z największych targów mobilnych jakimi są targi MWC w Barcelonie. Jednak w tym roku zostały one oficjalnie odwołane.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Targi MWC anulowane

Pewne obawy można było mieć już wcześniej, gdyż kilku producentów już wcześniej wycofało się z imprezy z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Wśród nich było między innymi LG, MediaTek, Vivo, At&t, Sony i Amazon. Wobec tego organizatorzy podjęli trudną, acz niekoniecznie zaskakującą decyzję o całkowitym odwołaniu targów. W oficjalnym oświadczeniu, jako powód podano troskę o zdrowie publiczne. Spore znaczenie miało wcześniejsze wycofanie się z imprezy tak wielu firm.

Można się zastanawiać co z przewidywanymi premierami smartfonów, które miały odbyć się na targach MWC 2020. Zapewne będą one miały miejsce tylko w innej formie i być może z lekko przesuniętą datą. Możliwe również, że część firm zdecyduje się na prezentacje online. Czas pokaże kto zdecyduje się na taki krok.

Przyszłoroczne targi MWC w Barcelonie powinny odbyć się bez przeszkód, choć jak pokazuje tegoroczny przypadek, nie wszystko jest takie pewne. W tym roku pozostają jeszcze co najmniej dwie duże imprezy technologiczne na które warto czekać. Odbędą się one w Szanghaju i w Los Angeles. Oczywiście jeżeli tutaj również planów nie pokrzyżuje koronawirus.

Zobacz również: największe premiery MWC 2019

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gsmarena.com, phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów