Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile udostępnia VoLTE i VoWiFi właścicielom telefonów Apple

Miła niespodzianka dla (prawie) wszystkich posiadaczy telefonów Apple iPhone w sieci T-Mobile. Operator udostępnił właśnie nowoczesne protokoły komunikacji VoLTE i VoWiFi, pozwalające na wykonywanie połączeń w miejscach ze słabszym zasięgiem natywnym - wystarczy posiadać dostęp do sieci LTE lub bezprzewodowego WiFi. Widać, że różowy operator postanowił wyprzedzić konkurencję za pomocą technologii.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Sprawdź ofertę T-Mobile, klikając na poniższy link:


Technologie VoLTE i VoWiFi stają się coraz popularniejsze. Ich inicjatorem w naszym kraju jest sieć T-Mobile, która pod koniec zeszłego roku udostępniła je użytkownikom posiadającym telefony S6 i S6 Edge. Teraz przyszła pora na właścicieli smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka. Wyjątek stanowią starsze słuchawki - iPhone 5S i iPhone 5C. W tym przypadku udostępniona zostanie technologia VoWiFi.

Voice over WiFi wykorzystuje tradycyjne WiFi. Daje to możliwość wykonywania np. połączeń międzynarodowych za stawkę obowiązującą w Polsce – wystarczy połączyć się z siecią bezprzewodową np. w hotelu, wybrać numer i gotowe. Usługa T-Mobile jest świadczona w sposób natywny, czyli bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania na smartfonie.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów