Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

T-Mobile – większy pakiet danych w UE od stycznia

2

Od 1 stycznia 2018 klienci T-Mobile będą mieli do dyspozycji o około 25% większe pakiety danych w roamingu UE oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie niż dotychczas. To świetna wiadomość dla osób korzystających z Roam Like At Home. Więcej darmowych megabajtów dostaną klienci indywidualni i biznesowi T-Mobile, a także użytkownicy sieci Heyah i tuBiedronka. Zmiany dotyczą również właścicieli usług przedpłaconych i pakietów danych, które kupią po Nowym Roku.

Porównaj oferty GSM

Więcej GB w roamingu UE T-Mobile

Nie tylko zwiększa się wielkość bezpłatnej transmisji danych na terenie Unii Europejskiej w ofertach T-Mobile. Operator jednocześnie wprowadzi zmiany stawek opłaty dodatkowej za wiadomość MMS i transfer danych po wykorzystaniu darmowego pakietu internetowego. Stawki obowiązujące od 1 stycznia 2018 będą wynosić:

  • 0,25 zł brutto – 10 MMS-ów
  • 31,06 zł brutto – 1 GB

Przykładowe oferty z telefonem T-Mobile i Heyah:

Wprowadzone początkiem 2018 roku zmiany są ściśle związane z obniżką maksymalnej stawki hurtowej za transmisję 1 gigabajta w Unii Europejskiej. Od 1 stycznia 2018 koszt 1 GB będzie wynosił nie 7,5, a 6 euro. Szczegółowe informacje zawarto w poniższych cennikach:

T-Mobile – większy pakiet danych w UE od stycznia
3.7 (74%) 10 głosów

avatar