Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile – większy pakiet danych w UE od stycznia

2

Od 1 stycznia 2018 klienci T-Mobile będą mieli do dyspozycji o około 25% większe pakiety danych w roamingu UE oraz w Islandii, Norwegii i Liechtensteinie niż dotychczas. To świetna wiadomość dla osób korzystających z Roam Like At Home. Więcej darmowych megabajtów dostaną klienci indywidualni i biznesowi T-Mobile, a także użytkownicy sieci Heyah i tuBiedronka. Zmiany dotyczą również właścicieli usług przedpłaconych i pakietów danych, które kupią po Nowym Roku.

Porównaj oferty GSM

Więcej GB w roamingu UE T-Mobile

Nie tylko zwiększa się wielkość bezpłatnej transmisji danych na terenie Unii Europejskiej w ofertach T-Mobile. Operator jednocześnie wprowadzi zmiany stawek opłaty dodatkowej za wiadomość MMS i transfer danych po wykorzystaniu darmowego pakietu internetowego. Stawki obowiązujące od 1 stycznia 2018 będą wynosić:

  • 0,25 zł brutto – 10 MMS-ów
  • 31,06 zł brutto – 1 GB

Przykładowe oferty z telefonem T-Mobile i Heyah:

Wprowadzone początkiem 2018 roku zmiany są ściśle związane z obniżką maksymalnej stawki hurtowej za transmisję 1 gigabajta w Unii Europejskiej. Od 1 stycznia 2018 koszt 1 GB będzie wynosił nie 7,5, a 6 euro. Szczegółowe informacje zawarto w poniższych cennikach:

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JaMarcin z Komórkomatu Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Marcin z Komórkomatu
Gość

Zobacz na przykładzie Play:
https://komorkomat.pl/play-roaming-ue-zmiany/

Ja
Gość
Ja

dobrze, a proszę mi powiedzieć dwie rzeczy:skoro naliczać będą jak ktoś za długo przebywa za granicą w związku z tym za dużo zużywa,a skąd informacja np na stronie play „Klienci, którzy posiadają aktywną FORMUŁĘ UNLIMITED na Kartę na 30 dni otrzymają w roamingu UE pakiet usług: 100 minut na połączenia wychodzące i przychodzące, 50 SMS-ów/MMS-ów, 500 MB. ” Gdzie zasada „Roam like at home” dlaczego mimo że ktoś za długo nie jest za granicą ,nie nadużywa to i tak na starcie ma pakiet jakiś okrojony ?jakim prawem ?w swoją stronę tylko ciągniemy?Druga rzecz skoro w 2018 roku cena 1GB w… Czytaj więcej »

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów