Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

T-Mobile ratuje Odrę. Stały monitoring rzeki

T-Mobile Odra analiza

T-Mobile zwodował na Odrze bojkę analityczną monitorującą stan wody. Wodowanie miało miejsce podczas Dni Odry organizowanych przez miasto Wrocław. To kolejne proekologiczne działanie T-Mobile Polska w ostatnim czasie.

  • T-Mobile zwodował bojkę analityczną na Odrze
  • będzie ona monitorowała stan i jakość wody
  • to kolejne proekologiczne działanie operatora

Bojka analityczna T-Mobile na Odrze

Sieć T-Mobile Polska promuje proekologiczne rozwiązania, jak np. utylizacja starych telefonów komórkowych i nie tylko.

Mówi Robert Bednarski, Dyrektor ds. Smart City w Urzędzie Miejskim we Wrocławiu:

Nowe technologie takie jak np. wodna bojka analityczna z funkcją analizy i pomiaru wybranych parametrów w wodzie firmy T‑Mobile, którą obecnie wspólnie testujemy może stać się odpowiedzią na problem zanieczyszczenia rzeki i w przypadku zagrożenia, przyczynić się do podjęcia odpowiednich środków zaradczych w odpowiednim momencie, tak aby straty zarówno dla ekosystemu rzeki, jak i dla jej użytkowników były jak najmniejsze.

Komentarz Piotra Białego, Dyrektor aBiura Rozwoju Sprzedaży i Nowych Technologii:

W T‑Mobile wierzymy, że innowacyjne technologie mogą oferować coraz to nowsze i lepsze rozwiązania wspierające troskę o otaczające nas środowisko. Przykładem jest nasza bojka analityczna, która pozwala na zdalne monitorowanie parametrów czystości wody w zbiornikach wodnych. Wydajna analiza zapewnia pełną wykrywalność zdarzeń związanych z zagrożeniem zanieczyszczenia wody. Tego typu rozwiązania są niezwykle potrzebne dla miasta takiego jak Wrocław, które każdego dnia dba o swoich mieszkańców. Z tym większą przyjemnością i dumą wspieramy je w tym celu jako firma, która w swojej strategii i działaniach dąży w stronę neutralności ekologicznej.

Zobacz również: T-Mobile wprowadza pierwszy hybrydowy system zasilania stacji bazowych w Polsce

Źródło: t-mobile.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: