Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Giga Taryfy od września w T-Mobile

avatar
T-Mobile Giga Taryfy 70 GB

W dniu 2 września T-Mobile wprowadza nowe Giga Tafyfy w swoim odświeżonym abonamencie. Od dzisiaj operator będzie zapewniał największe paczki internetowe na pełnej prędkości w ramach oferty głosowej. W topowej konfiguracji do dyspozycji będzie aż 70 GB!

Nowy abonament T-Mobile

Całkiem niedawno T-Mobile dokonał innej zmiany swojego abonamentu – oprócz nowych nazw pakietów zwiększył limit transferu na pełnej prędkości z 10 do 15 GB. Teraz będzie można mieć do dyspozycji jeszcze więcej gigabajtów.

Przykładowa oferta T-Mobile:

Różowy operator pozostał przy nazewnictwie swoich pakietów. Dostaniemy więc do wyboru pakiety S, M oraz L z transferem odpowiednio 5, 30 oraz aż 70 GB. Ostatni abonament posiada również usługę Supernet Video HD.

T-Mobile Giga Taryfy

T-Mobile zmienił również ceny pakietów. O ile oferta S bez telefonu jest teraz tańsza o 1 zł, to cena wariantu M (również sam SIM) wzrasta z 55 do 59 zł. Drożeje również T-Mobile – L, który obecnie kosztuje 79 zł miesięcznie. Oferty z telefonem kosztują od 10 do 30 zł więcej. Umowa trwa 24 lub 36 miesięcy.

Komentarze Frederica Perrona, Członka Zarządu ds. rynku prywatnego w T‑Mobile Polska:

W ciągu kilku ostatnich lat standardem było oferowanie „nielimitowanych danych”, a następnie spowalnianie transferu danych po wykorzystaniu 10 lub 15 GB. Jednak to podejście „dwóch prędkości” nie satysfakcjonuje już wielu klientów. Dlatego też zdecydowaliśmy się oferować konsumentom nawet do 5 razy więcej danych przy pełnej prędkości w najlepszej sieci w Polsce. Dziś żegnamy się z pakietami danych o dwóch prędkościach i otwieramy rozdział z internetem w ilościach, jakich jeszcze nie było.

Jesteśmy multimedalistami w kategoriach oceniających jakość sieci. Fakt, że T‑Mobile to najlepsza sieć w Polsce pięć razy z rzędu potwierdziła niezależna firma P3 Communication, mamy również doskonałe wyniki w rankingu Speed Test. Ale ani tytuły, ani rankingi nie są esencją tego, co chcemy oferować naszym klientom. Chcemy, aby nasi klienci mogli każdego dnia w pełni cieszyć się możliwości, jakie oferuje nasza sieć. Stąd nasza decyzja, by zwiększyć pakiety danych z pełną prędkością w abonamencie komórkowym i coraz mocniej inwestować w internet światłowodowy.

Zmiany widać również w ofertach z większą liczbą kart SIM. W T-Mobile można zaoszczędzić do 20 i 45 zł miesięcznie odpowiednio w ofercie duet i rodzinnej. Szczegóły na poniższej grafice operatora.

T-Mobile Giga Taryfy

To nie wszystko! T-Mobile zwiększa limity prędkości danych w swoim Internecie dla domu. Dotychczasowe pakiety z 20 i 60 Mb/s zostaną zastąpione od września ofertami z aż 100, 200 lub 300 GB na pełnej prędkości. Po ich wykorzystaniu transfer spadnie do 1 Mb/s.

Źródło: T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.