Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zapisy na Black Friday w T-Mobile

avatar
Czarny Piątek w T-Mobile

T-Mobile już wkrótce wprowadzi specjalne promocje z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku. Znany na zachodzie od lat Black Friday zdobywa popularność również w naszym kraju. To świetny moment np. na zakup telefonu czy całego abonamentu.

Black Friday w T-Mobile już wkrótce

Do Black Friday w ofercie różowego operatora pozostały tylko 3 dni. Jeżeli chcesz już teraz poznać nadchodzące rabaty i promocje, wystarczy zostawić swój nr telefonu lub e-mail na stronie T-Mobile. Konsultant sieci skontaktuje się i przedstawi oferty.

Przykładowa oferta T-Mobile:

O promocjach i upustach cenowych związanych z Black Friday będziemy informować na bieżąco. Śledźcie nasz dział Promocje, a nie ominiecie żadnej okazji!

Zobacz również: promocje Black Friday


Źródło: T-Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: