Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Z Fold 6 – idą zmiany. Co zaoferuje topowy składak?

avatar
Grafika przedstawiająca prawdopodobny wygląd telefonu Samsung Galaxy Z Fold 6

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat składanego smartfona Samsung Galaxy Z Fold 6. Dzięki temu wiadomo, że jego premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie w lipcu tego roku. Wszystko wskazuje także na to, że zajdą pewne zmiany w budowie samego smartfona i będzie on bardziej kwadratowy. 

  • Samsung Galaxy Z Fold 6 będzie bardziej kwadratowy
  • na jego pokładzie prawdopodobnie zagości topowy Snapdragon
  • premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie latem

Samsung Galaxy Z Fold 6

Z dostępnych informacji wynika, że Samsung Galaxy Z Fold 6 będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 3. Choć tutaj mogą zajść jeszcze pewne zmiany. Oczekuje się, że smartfon otrzyma co najmniej 12 GB pamięci RAM i minimum 256 GB przestrzeni dyskowej. Będzie on obsługiwał sieci 5G. 

Wszystko wskazuje na to, że ta generacja składanego smartfona będzie miała szerszy ekran. Oznacza to, że również jego przekątna się zwiększy. Na razie nieznane są dokładne parametry, ale możemy być przekonani o tym, że będzie to panel wykonany w technologii AMOLED i będzie on obsługiwał adaptacyjną częstotliwość odświeżania do 120 Hz. 

Przewiduje się także, że Samsung Galaxy Z Fold 6 otrzyma inny aparat główny. Prognozuje się, że będzie tutaj matrycą o rozdzielczości 200 Mpix w przypadku aparatu głównego. Nie zabraknie również aparatu ultraszerokokątnego i teleobiektywu. Na razie jednak ciężko stwierdzić jakie będą miały parametry. 

Smartfon będzie pracował pod kontrolą Androida 14 przykrytego autorską nakładką producenta. Na ten moment nieznana jest jego cena, choć należy założyć, że będzie podobna jak w przypadku poprzednika lub nieco wyższa. Urządzenie pojawi się oczywiście globalnie. 

Zobacz również: 10 najlepszych telefonów Samsung na luty 2024

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: