Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S24 Ultra ze Snapdragonem jednak na wszystkich rynkach. Oby

Samsung Galaxy S24 Ultra modele

Do niedawna zapowiadano, że Samsung Galaxy S24 Ultra będzie pracował pod kontrolą Snapdragona lub autorskiego Exynosa w zależności od rynku na którym będzie sprzedawany. Najnowsze informacje mówią jednak o tym, że model ten będzie miał tylko jeden wariant – ze Snapdragonem. Oznacza to taką samą wersję niezależnie od rynku sprzedaży.

  • Samsung Galaxy S24 Ultra będzie pracował pod kontrolą Snapdragona
  • zadebiutuje na początku przyszłego roku
  • na razie nieznana jest cena urządzenia

Samsung Galaxy S24 Ultra

Jak już zatem wiemy, wszystko wskazuje na to, że flagowy Samsung Galaxy S24 Ultra będzie pracował pod kontrolą Snapdragona 8 Gen 3. Natomiast na ten moment wiadomo także, że pozostałe modele, czyli Samsung Galaxy S24 i wariant z plusem otrzymają Snapdragona lub Exynosa w zależności od rynku sprzedaży. Oczywiście niewykluczone, że i tutaj jeszcze coś się może zmienić. 

W najnowszych przeciekach mówi się tutaj także o 8 GB pamięci RAM, choć wydaje się, że w modelu Ultra będzie minimum 12 GB. Warianty pamięciowe mają startować od 128 GB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie obsługi sieci 5G. 

Pozostałe elementy specyfikacji na razie nie uległy zmianie. A przynajmniej nie ma takich przecieków. Możemy zatem spodziewać się tutaj dużego ekranu o przekątnej około 6,8 cala wykonanego w technologii AMOLED. Będzie on obsługiwał adaptacyjne odświeżanie na poziomie 120 Hz. Nie zabraknie także czytnika linii papilarnych.

Samsung Galaxy S24 Ultra będzie wyposażony prawdopodobnie w poczwórny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę o rozdzielczości 200 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu. Nie zabraknie aparatu ultraszerokokątnego oraz klasycznego teleobiektywu. Całość powinien uzupełnić aparat peryskopowy. Premiera smartfona planowana jest na początek przyszłego roku.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Samsung na sierpień 2023

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.