Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S23 nie będzie miał wersji 128 GB. I dobrze

pamięć Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 nie będzie miał wersji 128 GB. Tak przynajmniej wynika z najnowszych przecieków. Najmniejsza dostępna wersja pojemnościowa wyniesie 256 gigabajtów. To dobry krok koreańskiego producenta, zważywszy choćby na brak slotu na kartę pamięci i zdjęcia z aparatu zajmujące coraz więcej przestrzeni.

  • seria Galaxy S23 będzie miała więcej pamięci
  • nie będzie podstawowego dziś wariantu 128 GB
  • premiera smartfonów już niedługo

Samsung Galaxy S23 bez wersji 128 GB

Od lat seria Samsung Galaxy S bazowała na wersjach 128 GB i większych, ale od tego roku ma się to zmienić. Najtańsze egzemplarze będą mogły się pochwalić dyskiem o wielkości 256 GB. Według najnowszych (choć nieoficjalnych) informacji nowe flagowce Samsunga będą występować w wersjach:

W ten sposób zwiększy się nie tylko przestrzeń dyskowa podstawowego Galaxy S23, ale też topowego Galaxy S23 Ultra. Ten – w przeciwieństwie do poprzednika – nie będzie oferowany w słabszej wersji 8/128 GB, lecz od 12/256 GB wzwyż. Topowy wariant będzie miał 12 GB RAM i dysk 1 TB.

Spodziewana premiera Galaxy S23 Series ma odbyć się w przyszłym miesiącu. Szczegóły na temat konkretnej daty, a także szczegółowej i ostatecznej specyfikacji flagowców nie są jeszcze znane.

Zobacz również: Samsung Galaxy S23 opóźniony. Na razie nieoficjalnie

Źródło: twitter.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.