Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera najnowszego flagowca od koreańskiego giganta ma odbyć się już 5 sierpnia. Wedle dostępnych informacji pojawią się co najmniej dwie wersje „Notatników”. Można także z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć specyfikację, a także ceny smartfonów.

W Europie autorski Exynos

To na co część osób zwraca uwagę, to to że w Europie Samsung pomimo wysokiej ceny wrzuca do swoich flagowych smartfonów autorskie Exynosy. I część z tych osób twierdzi, że jest to gorsze rozwiązanie w stosunku do egzemplarzy wyposażonych we flagowe Snapdragony, a które są dedykowane na inne rynki. W przypadku Samsungów Galaxy Note 20 będziemy mieli zatem do czynienia z Exynosem 990.

Pojawiają się także plotki, że nie będzie to jednak ten sam Exynos 990 obecny również we flagowej serii S, który sprawiał tyle problemów. Ma to być jego ulepszona i bardziej zoptymalizowana wersja. W przypadku Samsunga Galaxy Note 20 Ultra można liczyć nawet na 12 GB pamięci RAM. W przypadku zwykłego notatnika, zapewne wersje zaczną się od kości 8 GB.

Samsung Galaxy Note 20 zostanie wyposażony w ekran o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 60 Hz. W przypadku wersji Ultra, zastosowany zostanie panel z odświeżaniem 120 Hz. W oby przypadkach zapewne będzie to wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED.

Smartfony będą najwyraźniej różniły się aparatami. Samsung Galaxy Note 20 zostanie wyposażony w potrójny aparat główny. Podstawowy obiektyw będzie współpracował z matrycą 12 Mpix.Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie dostępny teleobiektyw o matrycy 64 Mpix oraz obiektyw ultraszeroki z matrycą 12 Mpix.

Natomiast Samsung Galaxy Note 20 Ultra powinien posiadać główną matrycę o rozdzielczości 108 Mpix. Oprócz tego znajdzie się miejsce na teleobiektyw o matrycy 12 Mpix oraz obiektyw ultraszerokokątny również o matrycy 12 Mpix. Niektóre plotki wspominają o czwartym obiektywie peryskopowym o matrycy 13 Mpix.

Pojawiły się również spodziewane ceny różnych wersji Samsunga Galaxy Note 20 i wyglądają one następująco:

  • Samsung Galaxy Note 20 256GB 4G LTE to koszt około 999 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 256GB + 5G to koszt około 1099 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB to koszt 1349 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 512GB to koszt 1449 euro

Na ile te informacje okażą się trafne przekonamy się już 5 sierpnia podczas ich premiery.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com. gizmochina.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów