Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy Note 20 tuż za rogiem

Samsung Galaxy Note 20

Premiera najnowszego flagowca od koreańskiego giganta ma odbyć się już 5 sierpnia. Wedle dostępnych informacji pojawią się co najmniej dwie wersje „Notatników”. Można także z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć specyfikację, a także ceny smartfonów.

W Europie autorski Exynos

To na co część osób zwraca uwagę, to to że w Europie Samsung pomimo wysokiej ceny wrzuca do swoich flagowych smartfonów autorskie Exynosy. I część z tych osób twierdzi, że jest to gorsze rozwiązanie w stosunku do egzemplarzy wyposażonych we flagowe Snapdragony, a które są dedykowane na inne rynki. W przypadku Samsungów Galaxy Note 20 będziemy mieli zatem do czynienia z Exynosem 990.

Pojawiają się także plotki, że nie będzie to jednak ten sam Exynos 990 obecny również we flagowej serii S, który sprawiał tyle problemów. Ma to być jego ulepszona i bardziej zoptymalizowana wersja. W przypadku Samsunga Galaxy Note 20 Ultra można liczyć nawet na 12 GB pamięci RAM. W przypadku zwykłego notatnika, zapewne wersje zaczną się od kości 8 GB.

Samsung Galaxy Note 20 zostanie wyposażony w ekran o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 60 Hz. W przypadku wersji Ultra, zastosowany zostanie panel z odświeżaniem 120 Hz. W oby przypadkach zapewne będzie to wyświetlacz wykonany w technologii AMOLED.

Smartfony będą najwyraźniej różniły się aparatami. Samsung Galaxy Note 20 zostanie wyposażony w potrójny aparat główny. Podstawowy obiektyw będzie współpracował z matrycą 12 Mpix.Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie dostępny teleobiektyw o matrycy 64 Mpix oraz obiektyw ultraszeroki z matrycą 12 Mpix.

Natomiast Samsung Galaxy Note 20 Ultra powinien posiadać główną matrycę o rozdzielczości 108 Mpix. Oprócz tego znajdzie się miejsce na teleobiektyw o matrycy 12 Mpix oraz obiektyw ultraszerokokątny również o matrycy 12 Mpix. Niektóre plotki wspominają o czwartym obiektywie peryskopowym o matrycy 13 Mpix.

Pojawiły się również spodziewane ceny różnych wersji Samsunga Galaxy Note 20 i wyglądają one następująco:

  • Samsung Galaxy Note 20 256GB 4G LTE to koszt około 999 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 256GB + 5G to koszt około 1099 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB to koszt 1349 euro
  • Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 512GB to koszt 1449 euro

Na ile te informacje okażą się trafne przekonamy się już 5 sierpnia podczas ich premiery.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com. gizmochina.com

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów