Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wedle najnowszych informacji dostępnych w sieci, Samsung prowadzi zaawansowane prace nad modelem Galaxy F41. Smartfon zadebiutuje na rynku indyjskim i być może na azjatyckim. Na razie nie wiadomo, czy trafi do Europy, ale z racji pewnej niekonsekwencji koreańskiego giganta istnieje taka szansa.

Exynos na pokładzie i spora ilość pamięci RAM

Jeżeli chodzi o specyfikację na ten moment wiadomo, że sercem smartfona będzie autorski procesor Exynos 9611 wsparty 6 GB pamięci RAM. Nie wiadomo ile będzie miejsca przeznaczonego na pliki, ale spokojnie można założyć, że zobaczymy tutaj minimum 64 GB przestrzeni dyskowej.

W przypadku ekranu, Samsung Galaxy F41 będzie wyposażony w wyświetlacz z wcięciem w postaci łezki. Nie wiadomo jaką on będzie miał przekątną, ale obstawiamy, że będzie kształtowała się w okolicy 6,5 cala, gdyż jest to jedna z najpopularniejszych obecnie wielkości. Niektóre źródła podają, że panel może być wykonany w technologii AMOLED. Będzie miał natomiast rozdzielczość na poziomie Full HD+.

Samsung Galaxy F41 zostanie wyposażony w potrójny aparat główny. Niestety nie ma żadnych informacji na temat jego specyfikacji. Oprócz jednostki głównej zobaczymy tutaj zapewne aparat ultraszerokokątny i jednostkę pomocnicza w postaci „oczka” do pomiaru głębi ostrości. Możliwe również że zamiast czujnika znajdzie się tam „oczko” dedykowane do makro. Całość uzupełni pojedyncza kamerka do selfie.

Smartfon zostanie wyposażony w tradycyjny czytnik linii papilarnych ulokowany na pleckach urządzenia. Oprócz tego znajdzie się miejsce dla gniazda na zewnętrzną kartę pamięci oraz złącze słuchawkowe.

Samsung Galaxy F41 ma pojawić się w dwóch wersjach. Jego cena prawdopodobnie wyniesie w przeliczeniu od 204 dolarów do 339 dolarów. To spory rozstrzał cenowy, więc być może zobaczymy także jakąś mocniejsza wersję.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, 91mobiles.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów