Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy Samsung Galaxy A z ekranem 120 Hz już niedługo. O który model chodzi?

Samsung Galaxy A54 5G plotki

Za niedługo zadebiutuje nowy Samsung Galaxy A z ekranem 120 Hz. To oficjalna informacja, którą podzielił się indyjski dział koncernu na swojej stronie internetowej. Nie zdradza przy tym większych szczegółów.

  • 18 stycznia zadebiutuje nowy Samsung z serii A
  • to oficjalna informacja z samsung.com/in
  • możliwe, że będzie to Galaxy A54 5G

Premiera Galaxy A54 5G w styczniu?

Dość lakoniczna informacja na indyjskiej stronie Samsunga zdradza datę premiery nowego smartfona z serii Galaxy A. Odbędzie się ona dokładnie 18 stycznia o godzinie 12:00 czasu lokalnego. Prawdopodobnie chodzi o model Samsung Galaxy A54 5G.

Indyjski dział przekazuje w swoich materiałach promocyjnych jeszcze jedno – nowy model będzie miał wyświetlacz Full HD+ z odświeżaniem obrazu na poziomie 120 Hz. Można z góry założyć, że będzie to panel typu Super AMOLED. Jedno, co się nie zgadza z Samsungiem Galaxy A54 5G, to jego przekątna – wcześniejsze przecieki zawsze wskazywały na wielkość 6,40″, podczas gdy reklamowany na samsung.com/in ma on przekątną 6,60″ (16,72 cm).

Nie jest więc przesądzone w 100%, że chodzi właśnie o Galaxy A54 5G. Czy to będzie właśnie ten model, czy może inny, dowiemy się najpóźniej za 8 dni. Wiadomo już za to, że nowy Samsung Galaxy A będzie dostępny w kolorach Awesome Black, Awesome Burgundy i Awesome Green.

Zobacz również: Samsung Galaxy A54 5G coraz bliżej. Co nowego?

Źródło: samsung.com/in.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.