Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wygląda na to, że Samsung ma mocno zapracowaną końcówkę tego i początek przyszłego roku. W sieci pojawiły się informacje na temat kolejnego modelu nad którym pracuje koreański gigant. Tym razem mowa o Galaxy A32 5G, który będzie należał do średniej półki smartfonów. Będzie to też najtańszy w tym momencie smartfon Samsunga obsługujący sieci 5G.

MediaTek na pokładzie

Na ten moment jeszcze niewiele wiadomo na temat specyfikacji tego konkretnego modelu. Pojawił się on już jednak w serwisie Geekbench, dzięki czemu ujawnione zostały pewne elementy wyposażenia. Najciekawszym z nich jest to, że w modelu tym Samsung zastosował MediaTeka Dimensity 720. Samsung Galaxy A32 5G posiada też 4 GB pamięci RAM. Na pliki znajdzie się zapewne minimum 64 GB przestrzeni dyskowej. Możliwe, że w sprzedaży będą także inne wersje pamięciowe.

Niewiele wiadomo na temat ekranu smartfona. Wedle najnowszych informacji smartfon będzie posiadał ekran o przekątnej 6,5 cala i będzie posiadał wcięcie w postaci łezki. Prawdopodobnie będzie to panel IPS o rozdzielczości Full HD+, jednak nie są to potwierdzone informacje. Raczej nie można się tutaj spodziewać podwyższonej częstotliwości odświeżania ekranu.

Samsung Galaxy A32 5G zostanie wyposażony w poczwórny aparat główny. Jak do tej pory wiadomo, że podstawowa jednostka otrzyma matrycę 48 Mpix. Pozostałe aparaty pozostają tajemnicą. Obstawiałbym tutaj jednak obecność aparatu ultraszerokokątnego i dwóch „oczek” wspomagających w postaci jednostki dedykowanej zdjęciom makro i do pomiaru głębi ostrości. Na froncie znajdzie się miejsce dla pojedynczego aparatu do zdjęć selfie.

Smartfon będzie posiadał czytnik linii papilarnych ulokowany w przycisku włączania/blokady. Na pokładzie powinien od razu znaleźć się Android 11 przykryty autorską nakładką. Znajdzie się także miejsce na złącze słuchawkowe. Nie wiadomo natomiast nic na temat baterii.

Samsung Galaxy A32 5G ma zadebiutować na początku 2021 roku. Ma być najtańszym telefonem oferującym obsługę sieci 5G w ofercie producenta. Prawdopodobnie jego cena będzie się kształtowała w okolicy 299 euro.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło:phoneworld.com, gizmochina.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów