Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Prace nad średniopółkowym Samsungiem Galaxy A31 są na bardzo zaawansowanym etapie. Można zatem wkrótce oczekiwać oficjalnej premiery tego smartfona. W międzyczasie pojawiła się w sieci jego specyfikacja, która jest zaskakująca.

Galaxy A31 na horyzoncie

Sercem Samsunga Galaxy A31 najprawdopodobniej będzie MediaTek MT6768V/CV, czyli Helio P65. I właśnie to jest zaskakujące, gdyż wcześniej spodziewano się raczej autorskiego Exynosa. Do kompletu będziemy mieli w tym wypadku 4 GB pamięci RAM i 64 GB lub 128 GB przestrzeni na pliki w zależności od wybranej wersji. Pamięć będzie można rozszerzyć o zewnętrzną kartę microSD. Na ten moment nie ma potwierdzonych danych dotyczących ekranu. Można jednak spodziewać się przekątnej w okolicy 6,4 cala i rozdzielczości Full HD+. Wątpliwe natomiast by zastosowany panel był w technologii AMOLED.


Galaxy A31 nie jest jeszcze w sprzedaży, ale możesz zamówić np. recenzowanego przez nas Galaxy A51:


W przypadku aparatu będziemy tu mieli do czynienia z co najmniej podwójną jednostką główną. Znajdzie się tutaj podstawowy aparat z matryca 48 Mpix wsparty „oczkiem” do zdjęć makro o matrycy 5 Mpix. Na froncie zaś można spodziewać się pojedynczego aparatu do selfie o matrycy 25 Mpix.

Samsung Galaxy A31 powinien wyróżniać się baterią. Mowa tutaj o pojemności aż 5000 maAh. Jeśli się to potwierdzi i optymalizacja będzie na odpowiednim poziomie, powinien to być mocny punkt tego smartfona. Urządzenie będzie miało także czytnik linii papilarnych na pleckach i zadebiutuje z najnowszym Androidem 10.

Na ten moment nie jest znana oficjalna data premiery Samsunga Galaxy A31, ale można spodziewać się jej w najbliższym czasie. Wtedy też poznajmy jego cenę i przewidywany termin wprowadzenia na rynek.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów