Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi staje się niezależną marką

Xiaomi Redmi

Xiaomi za pomocą platformy społecznościowej ogłosiło, że seria Redmi staje się teraz odrębną marką. Jest to pewne zaskoczenie, gdyż spodziewano się raczej tylko komunikatu dotyczącego wprowadzenia nowego telefonu. Redmi była jedną z najpopularniejszych serii telefonów spod znaku Xiaomi.

Redmi submarką Xiaomi

W tym samym komunikacie poinformowano również o pierwszej premierze smartfona spod znaku „Redmi”, która odbędzie się 10 stycznia o godzinie 14:00 czasu lokalnego. Nie podano szczegółów dotyczących urządzenia, natomiast pewne skojarzenia nasuwa cień rzucany na grafice z zaproszeniem na konferencję. Liczba „48” może sugerować rozdzielczość aparatu głównego.

Przykładowa oferta z Xiaomi Redmi 6:

Zapewne w najbliższych dniach pojawi się więcej szczegółów dotyczących pierwszego smartfona „Redmi”.

Źródło: gizchina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.