Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Redmi Note 11 4G z innym procesorem w Indiach? Co z wersją europejską?

redmi note-11

Redmi Note 11 4G zadebiutował w Chinach 2 miesiące temu, a już niedługo ma pojawić się w Indiach. Wiele wskazuje na to, że będzie on dostępny z innym procesorem, co może oznaczać, że i wersja globalna (w tym na Polskę) będzie się różniła od chińskiego pierwowzoru.

  • tajemniczy Xiaomi (Redmi Note 11 4G?) zarejestrowany w Geekbench ma Snapdragona 680
  • Redmi Note 11 4G w Chinach ma inny procesor
  • 9 lutego w Indiach zadebiutuje Redmi Note 11S oraz Redmi Note 11

Redmi Note 11 4G jutro w Indiach?

Tajemniczy smartfon Xiaomi zarejestrowany w Geekbench pod nazwą kodową Xiaomi 2201117TI używa Snapdragona 680 i 6 GB RAM. Wersja w Chinach – dostępna na rodzimym rynku od 2 miesięcy – wyposażona jest w inny procesor. Zarejestrowany model pracował na Androidzie 11, mimo, że od końca roku na rynku dostępny jest już nowszy Android 12. Telefon uzyskał 376 punktów w teście jednordzeniowym i 1580 w wielordzeniowym.

Redmi Note 11 4G plotki

Już jutro w Indiach zadebiutują Redmi Note 11S oraz Redmi Note 11. Czy wersja Note 11 4G również będzie miała swoją premierę w Indiach już jutro? Tego jeszcze nie wiemy, tak samo, co ewentualnie z globalnym wariantem Redmi Note 11 4G – możliwe, że Xiaomi szykuje i w tym przypadku model z innym układem.

Zobacz również: Znamy datę premiery i specyfikację Redmi Note 11S. Szykuje się bestseller

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów