Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Możemy być pewni – otrzymamy dobre ekrany i audio w Redmi K50. Nadchodząca seria telefonów pojawi się w najbliższy czwartek 17 marca. Nowe smartfony chińskiego producenta kryją coraz mniej tajemnic.

  • 17 marca zadebiutuje seria Redmi K50
  • seria Redmi K50 będzie miała ekrany OLED od Samsunga i b. dobre audio
  • miesiąc wcześniej zadebiutował Redmi K50 Gaming Edition

Redmi K50 z Dimensity 9000!

Debiutujące za 3 dni smartfony Redmi będą napędzane przez bardzo wydajne procesory: flagowego MediaTeka Dimensity 9000, a także Dimensity 8100 (na niektórych rynkach również przez Snapdragony).

Jak się okazuje, seria K50 będzie pierwsza wyposażona w Bluetooth 5.3 i LC3, a więc następcę kodeka audio SBC. Telefony otrzymają przewodowe i bezprzewodowe certyfikaty Hi-Res Audio oraz głośniki stereo z Dolby Atmos. Wygląda to bardzo obiecująco!

Redmi K50 OLED

Ze świetnej strony zapowiada się także wizja! Ekrany OLED będą dostarczone przez koreańskiego Samsunga. To panele z rozdzielczością 1440 na 3200 pikseli, co daje aż 526 ppi (zagęszczenie pikseli na cal). Ekrany będą chronione przez szkło Gorilla Glass Victus.

Redmi K50 będzie też obsługiwać Wi-Fi 6. Z udostępnionych grafik wynika też, że przynajmniej jeden z nowych telefonów będzie miał aparat główny 108 Mpix. Co ciekawe, pierwszy Redmi z rodziny K50 zadebiutował równy miesiąc wcześniej. Teraz do modelu K50 Gaming Edition dołączą jego bliscy kuzyni.

Zobacz również: Debiut Redmi K50 już za tydzień. Najmocniejszy MediaTek na pokładzie?

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów