Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zwiastuny realme Narzo 60 Series. Kiedy premiera?

zwiastun realme Narzo 60 Series

W sieci pojawiły się zwiastuny realme Narzo 60 Series. Smartfony z tej serii zostaną oficjalnie zaprezentowane prawdopodobnie początkiem lipca tego roku. Co wiadomo o nadchodzących nowościach realme?

  • wyciekły zwiastuny realme Narzo 60 Series
  • więcej szczegółów poznamy już wkrótce
  • spodziewana premiera początkiem lipca br.

Zwiastuny realme Narzo 60

Pierwsze zwiastuny realme Narzo 60 Series („Mission narzo”) skupiają się na zakomunikowaniu naprawdę sporej (i niedrogiej) pamięci masowej, która ma umożliwić przechowywanie nawet przeszło 250 tys. zdjęć w telefonie! Przekłada się to na pamięć rzędu 1 TB, ale nie wiadomo, czy chodzi jedynie o wbudowaną pamięć telefonu czy łączną przestrzeń dyskową wraz z ewentualną kartą microSD.

realme Narzo 60 teaser

Nie znamy wielu szczegółów na temat nowych smartfonów. Wiemy jedynie, że model realme Narzo 60 5G został niedawno zauważony z Geekbench z MediaTekiem Dimensity 6020, 8 GB RAM i (jeszcze) najnowszym Androidem 13.

zwiastun realme Narzo 60 Series

Więcej informacji na temat specyfikacji technicznej nowych smartfonów mamy poznać 22 i 26 czerwca – to właśnie wtedy realme ma pochwalić się szczegółami. Spodziewana premiera może mieć miejsce już początkiem kolejnego miesiąca.

Obecnie możesz kupić obecną generację, a więc niedrogiego realme Narzo 50.

Zobacz również: Szybsze ładowanie realme GT Neo5 Pro

Źródło: realme.com/in. gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: