Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Wrzesień 2023

Oto nasz najnowszy Ranking Internetu mobilnego! Co się zmieniło w edycji na wrzesień 2023? Czy doszły jakieś nowe oferty i który Internet mobilny warto obecnie zamówić? Zapraszamy do lektury!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.09.2023. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. W nju mobile transfer danych rośnie z 60 do aż 180 gigabajtów! Wystarczy, że jesteś lojalnym klientem tej sieci i w bonusie otrzymujesz dodatkowy transfer! I to bez zmiany ceny, która będzie wynosić tylko 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu miesięcznego transferu prędkość transmisji spada do 1 Mb/s. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Także w Plushu otrzymasz bonus GB za staż! Tym razem Internet rośnie z bazowych 40 do 60 GB po 12-miesięcznym stażu w sieci Plush. Opłaty miesięczne wynoszą 30 zł, a opcjonalnie możesz dokupić w sklepie online operatora router czy modem na 24-36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

3 ex aequo – nowość. Vectra oferuje skromniejszy pakiet danych, za to w jeszcze niższej cenie. Za niecałe 20 zł miesięcznie (dokładnie 19,99 zł) otrzymasz transfer w wysokości 20 gigabajtów. Vectra działa w oparciu o infrastrukturę sieci Play. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. lajt 30 GB. Podobny przelicznik GB za złotówki znajdziesz w wirtualnej sieci lajt mobile, ale tym razem dostaniesz nie 20, lecz 30 GB za równe 30 zł miesięcznie. Nie ma tu jednak żadnych dodatkowych bonusów jak np. w nju. Zasięg sieci Plus GSM. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. W Netii dostaniesz praktycznie te same warunki! I tym razem będzie to 30 gigabajtów za 30 zł na miesiąc, zgadza się nawet ten sam zasięg Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. FreedomNET 500. Na pierwszym miejscu melduje się nowy Internet mobilny Premium Mobile! Ten fantastyczny pakiet oferuje on aż 500 GB 5G za jedyne 69,90 zł miesięcznie. Czy to dużo? Jak przekonasz się nieco dalej, wcale nie! Umowa jest bezterminowa, a w promocji opłata aktywacyjna wynosi 0 zł. Za 1 zł otrzymasz aż 7,15 GB.

2. Virgin NET. A oto najnowszy Internet mobilny Virgin Mobile! Pakiet Virgin NET kosztuje tylko 50 zł na miesiąc, ale zapewnia 250 GB transferu w kraju i aż 11,51 GB w roamingu UE. Znakomita wiadomość dla podróżujących! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 5,00 GB.

3. Ładunek 250 GB. Tym razem jest to klasyczny Internet na kartę, a więc bez jakichkolwiek zobowiązań i umowy – nawet bezterminowej! Mobile Vikings życzy sobie za niego 60 zł miesięcznie, a w zamian daje aż 250 GB transmisji danych! Doładowujesz konto wtedy, kiedy tylko chcesz! Brak jakiejkolwiek umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

4. Plush 200 GB 5G. Wracamy do Plusha! Tym razem jest to jego topowy Internet mobilny zapewniający aż 200 GB GB 5G. Opłaty miesięczne to równe 60 zł. W przeciwieństwie do wcześniejszej propozycji tego operatora, tutaj nie ma już bonusu stażowego z dodatkowymi gigabajtami. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

5. Internet 300 GB. Wirtualna sieć lajt mobile udowadnia, że duże transfery nie muszą wiele kosztować! W jego pakiecie za jedyne 39,99 zł dostaniesz paczkę 100+200 GB w nocy! Nocny transfer danych aktywuje się w godzinach od 1:00 do 8:00 nad ranem. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

5/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów