Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Wrzesień 2021

3

Interesuje Cię tylko i wyłącznie najlepszy Internet mobilny? Szukasz atrakcyjnego, ale jednocześnie niedrogiego bezprzewodowego łącza? Zobacz na nasz najnowszy Ranking Internetu mobilnego na wrzesień 2021!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.09.2021. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. W nju mobile bez zmian – dostaniesz tu na start 40 GB w cenie 29 zł miesięcznie. Transfer rośnie dla stałych klientów, przez co z 40 zrobi się aż 120 GB! Po jego wyczerpaniu wciąż możesz korzystać z sieci z prędkością do 1 Mb/s. Kolejna zaleta tej świetnej oferty to… brak opłat wtedy, gdy z niej nie korzystasz mając przynajmniej trzymiesięczny staż w nju! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB i 4,18 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Plush ma bardzo podobną ofertę. Także i tym razem na start otrzymasz 40 GB, a po roku transfer rośnie do 80 GB. A cena pozostaje niezmienna – wynosi 30 zł na miesiąc! W Plushu możesz dokupić osobno router na 24 lub 36 rat, a w połączeniu Internetu z Plush ABO w duecie zyskasz 10 zł oszczędności każdego miesiąca. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,67 GB po 1 roku.

3. Virgin NET 60. A może od razu potrzebujesz transfer większy niż 40 GB? Zobacz na Virgin Mobile, który oferuje aż 60 GB za 30 zł! Jeżeli jesteś już jego klientem (abonament komórkowy), to cena Virgin spada w promocji do 25 zł. Kolejna znakomita oferta! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

4. lajt 30 GB. Następną ofertą w cenie 30 zł miesięcznie jest pakiet lajt mobile. Tym razem dostaniesz 30 GB i jest to stała wartość – nie rośnie wraz ze stażem w sieci. Zasięg sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

5. O! Szybki 30 GB!. OTVARTA także oferuje 30 GB w jakości 5G w swoim pakiecie O! Szybki!, ale jest tu coś, co wyróżnia tę ofertę. Mowa o wyborze między zmiennym a stałym adresem IP. Kosztują one odpowiednio 34,99 i 40,99 zł. Możesz też opcjonalnie dokupić nocny transfer. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 0,86 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. A może potrzebujesz od razu jeszcze więcej – i to nieporównywalnie – więcej transferu niż 60 GB? Topowa oferta Virgin Mobile Ci w tym pomoże! Virgin NET oferuje aż 220 GB za 50 zł, a jak masz abonament GSM w tej sieci, to otrzymasz ponownie zniżkę na Internet w wysokości 5 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Jeszcze więcej od Virgin NET (choć w nieco wyższej cenie) oferuje wirtualny operator Mobile Vikings. Jego Internet na kartę daje aż 250 GB za 60 zł miesięcznie. Konto doładowujesz wtedy, kiedy chcesz, a nie kiedy musisz. To znakomita oferta! Umowy brak (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G – nowość. Nowa oferta Internetu mobilnego Plusha, która zadebiutowała na początku września! Dostaniesz tu nie tylko bezterminową umowę, ale i bardzo duży transfer 200 GB w jakości 5G. Rachunki miesięczne wynoszą 60 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Wirtualna sieć lajt mobile daje aż 300 GB za 39,99 zł, ale tak naprawdę podstawowy transfer wynosi 100 GB – pozostała część dostępna jest w godzinach nocnych. 200 GB będziesz miał do dyspozycji od 1:00 do godziny 8:00 rano. To kolejna bardzo dobra i tania oferta. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Kolejna oferta z pakietem nocnym – topowa propozycja od Premium Mobile! Dostaniesz tu w sumie 200+200 GB 5G w nocy. Jego cena wynosi 99,90 zł miesięcznie. Premium Mobile zapewnia jakość i zasięg sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
tomasz kotonalzbietaGrynka Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Grynka
Gość
Grynka

zdecydowanie polecam internet z sieci Otvarta. Ja mam go jakoś od początku wakacji, korzystam z niego także teraz na co dzień :)

alzbieta
Gość
alzbieta

ja mam w domu bstałe łacze ale zdecydowałam się tez na internet mobilny ( sieć Otvarta). płace niewiele a umowe mam na czas nieokreslony. aż żal nie skorzystac.

tomasz koton
Gość
tomasz koton

Otvarta wygrywa tym, ze ceny abonamentów są niskie a przy tym nie ma lojalki.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów