Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Styczeń 2021

1

Jak prezentują się najbardziej opłacalne oferty Internetu mobilnego w Polsce? Przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze pakiety z Internetem bezprzewodowym dla klientów, którzy potrzebują stosunkowo niewielkiego transferu, jak i dla poszukujących możliwie jak najbardziej obszernego transferu danych.

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.01.2021. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 3 najlepsze propozycje do 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 3 najkorzystniejsze oferty i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. W nju mobile kupisz Internet mobilny za jedyne 29 zł miesięcznie. Dostaniesz „na dzień dobry” paczkę 40 GB, ale możesz uzbierać za lojalność i staż w sieci nawet 120 GB transferu! Wystarczy, że aktywujesz promocję odpowiednim kodem USSD. Poza tym jeżeli nie korzystasz z Internetu nju, to nie płacisz ani złotówki! Przynajmniej wtedy, gdy jesteś w nju mobile dłużej niż 3 miesiące – osoby o stażu krótszym niż kwartał zapłacą co miesiąc minimum 9 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB.

2. Plush Internet XL. Plush jest droższy o złotówkę, ale dostaniesz w nim niemal to samo, co w nju mobile. Także u niego transfer danych rośnie z bazowych 40 do 120 GB (aktualizacja) 80 GB, a sam operator umożliwia dokupienie u siebie modemu lub routera LTE, którego spłacasz w 24 lub 36 ratach. Od niedawna możesz też obniżyć cenę pakietu w promocji Plush Duet – wystarczy, że wybierzesz jego Internet i abonament, aby cieszyć się rabatem miesięcznym w wysokości 10 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB.

3. FreedomNET 25. Standardowo Premium Mobile jest tańszy od nju mobile i Plusha, ale oferuje też nieco mniej. Za 24,70 zł dostaniesz równe 25 GB w standardzie LTE. Wirtualny operator nie oferuje bonusu za staż, ale na tle większości konkurencji wypada korzystnie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,01 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Internet 300 GB. Wirtualny operator lajt mobile oferuje za 39,99 zł transfer 100+200 GB w nocy. Z transferu nocnego będziesz korzystał w godzinach od 1:00 do 8:00 nad ranem. Tym razem zapłacisz zdecydowanie więcej niż w przypadku wcześniejszych pakietów, ale masz tu do dyspozycji znacznie większy transfer danych. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

2. O! Szybki 100 GB!. Praktycznie to samo oferuje sieć OTVARTA, są jednak pewne różnice. Po pierwsze – cena jest wyraźnie wyższa, ale operator umożliwia zakup pakietu ze stałym adresem IP! Jego cena wynosi 49,99 zł (44,99 zł ze zmiennym IP). Do wyboru masz też adres publiczny i prywatny. Pakiet nocny 200 GB (za dnia 100 GB) uaktywnia się od 0:00 do 8:00 rano, w dodatku w standardzie 5G! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,22 GB.

3. FreedomNET Dom. Na ostatnim miejscu podium kolejny raz melduje się Premium Mobile. Nie ma wątpliwości – jego pakiet 100+200 GB w godzinach nocnych jest bardzo dobry, choć jest to jedna z droższych propozycji na naszej liście. Kosztuje miesięcznie 49,90 zł. Paczka 200 gigabajtów LTE dostępna jest w godzinach od 1:00 do 8:00, a więc tak samo długo, jak w lajt mobile. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marcin Szermański Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów