Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepszy Internet mobilny to taki, który spełni Twoje wymagania w jak najlepszej cenie. Który operator oferuje teraz najlepsze warunki umowy i ceny? Odpowiedź znajdziesz w naszym najnowszym rankingu Internetu mobilnego!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 18.08.2022. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. Sieć nju mobile da Ci na dobry start 60 GB miesięcznie, ale wraz ze stażem transfer rośnie w bonusie z 60 do 180 GB! I to bez zmiany ceny (29 zł na miesiąc). Po wyczerpaniu transferu Internet zwalnia do 1 Mb/s. To świetna oferta Internetu mobilnego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Virgin NET 60. Virgin Mobile nie każe czekać na więcej gigabajtów! Od razu za 30 zł miesięcznie dostaniesz transfer 60 GB, ale tym razem możesz obniżyć rachunki miesięczne. Dla właścicieli abonamentu komórkowego cena Virgin Mobile spada do 25 zł. Fantastyczna wiadomość, jak i sama oferta Internetu mobilnego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

3. Plush Internet XL. Transfer dla lojalnych klientów rośnie także w Plushu. Tym razem paczka danych rośnie z 40 do 60 GB po 12 miesiącach stażu u tego operatora. Rachunki miesięczne wynoszą 30 zł, a więc niewiele więcej niż w nju. Opcjonalnie możesz zakupić router na 24 lub 36 rat – Twój wybór! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

4 ex aequo. Mobilny 30 GB. Również Netia oferuje Internet mobilny – w cenie 30 zł otrzymasz w sumie 30 gigabajtów na miesiąc, ale bez premii za staż czy innych bonusów. Zasięg sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Wirtualny operator lajt mobile – podobnie jak Netia – oferuje 30 GB za 30 zł miesięcznie. W zasadzie jest to bliźniaczo podobna oferta, gdyż i tym razem łącze działa na infrastrukturze Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. A może potrzebujesz o wiele więcej transferu? Nie czekaj na bonus za staż i wybierz topowy pakiet Virgin NET 220 GB! Kosztuje on miesięcznie 50 zł, ale dla klientów Virgin Mobile cena spada w promocji do zaledwie 45 zł! Kolejna świetny Internet mobilny od tego operatora GSM. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Jeżeli jednak preferuje Internet na kartę, a więc bez jakiejkolwiek umowy, to z ratunkiem przychodzi wirtualna sieć Mobile Vikings. W jej ofercie otrzymasz aż 250 GB za jedyne 60 zł! Nie musisz martwić się o rachunki, bo doładowujesz konto wtedy, kiedy chcesz. Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. W tej samej cenie Plush proponuje Internet mobilny z nieco mniejszym transferem 200 GB, za to w jakości 5G! W przeciwieństwie do wcześniejszego Plusha, tym razem pakiet internetowy nie rośnie wraz ze stażem w sieci. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Kolejny lajt mobile oferuje łącznie 300 GB w bardzo dobrej cenie! Wynosi ona zaledwie 39,99 zł miesięcznie, a na transfer liczy się paczka dzienna i nocna (100 i 200 GB). Ta druga aktywuje się w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Jeszcze bogatszą ofertą dysponuje Premium Mobile. U tego polskiego operatora zyskasz w sumie aż 400 GB w 5G! Cena jest jednak znacznie wyższa i wynosi 99,90 zł na miesiąc. I tym razem transfer dzielony jest na dzienny i nocny (odpowiednio po 200 GB) i oferowany jest w tych samych godzinach, co w lajt mobile. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów