Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Marzec 2024

Jak prezentuje się najnowszy ranking Internetu mobilnego? Jak się okazuje, ruchy sieci nju mobile i Plusha sprawiły, że ich oferty jeszcze bardziej odjechały konkurencji. Dlaczego? Przekonaj się sam i porównaj najlepsze oferty Internetu mobilnego dostępne w Polsce!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.03.2024. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. – nowość. nju internetowy 100 GB. Od niedawna w nju mobile dostaniesz większy transfer danych w tej samej cenie 29 zł! Na start nie jest to 60, lecz aż 100 GB, w dodatku paczka danych rośnie nie do 180, a do 300 GB 5G! Wszystko zależy od stażu w sieci nju mobile. Po wyczerpaniu transferu danych jego prędkość spada do maksymalnie 1 Mb/s. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 3,44 GB i aż 10,34 GB po 2 latach.

2. – nowość. Plush Internet 200 GB. Bonus GB za staż jest też w Plushu, który obecnie również oferuje więcej gigabajtów w tej samej cenie! Nie jest to 40-60 GB, lecz aż 60 GB na start i aż 120 GB po 12 miesiącach stażu! Rachunki miesięczne w kwocie 30 zł pozostają bez zmian, a zawsze możesz opcjonalnie dokupić router lub modem na 24 lub 36 miesięcznych rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,00 GB i 4,00 GB po 1 roku.

3 ex aequo. Bez zmian pozostaje tani Internet mobilny operatora Vectra. Za jedyne 19,99 zł miesięcznie otrzymasz transfer miesięczny w wysokości 20 gigabajtów. Vectra działa w oparciu o infrastrukturę sieci Play. Umowa jest oczywiście bezterminowa, a więc na czas nieokreślony. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. lajt 30 GB. Jeżeli przeliczyć otrzymane gigabajty za złotówki, to tyle samo zyskasz w wirtualnej sieci lajt mobile. Tym razem nie jest to jednak 20 GB, lecz 30 GB transferu danych 5G za 30 zł na miesiąc. Nie ma tu jednak (podobnie jak w Vectrze) dodatkowych bonusów za staż w sieci. Od niedawna lajt działa nie tylko na łączach Plusa, ale i Orange Polska. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. W Netii również zyskasz 30 gigabajtów miesięcznego transferu za równe 30 zł! Jakby tego było mało, operator Netia korzysta z infrastruktury sieci Plus! Dla jednych będzie to spora zaleta, ale dla innych może być to pewną wadą. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Oferty dla wymagającego internauty

1. FreedomNET 500. Jeżeli potrzebujesz znacznie więcej transferu danych – i to od razu – sięgnij po nowy Internet mobilny Premium Mobile. Ten polski wirtualny operator (MNVO) komórkowy oferuje nawet 500 GB 5G za 69,90 zł miesięcznie! To bardzo konkurencyjna cena, co zresztą zauważysz porównując nieco dalej pozostałe rozbudowane oferty Internetu mobilnego. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz aż 7,15 GB.

2. Virgin NET. Świetny Internet mobilny ma też Virgin Mobile. Tym razem jest to 250 GB krajowego transferu danych, ale VM zapewnia także aż 11,51 GB w roamingu UE! Rachunki miesięczne nie są zbyt wygórowane i wynoszą tylko 50 zł. Jeżeli często wyjeżdżasz za granicę, to ten Virgin będzie dla Ciebie idealny! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 5,00 GB.

3. Ładunek 250 GB. Pora na kolejną znakomitą ofertę, tym razem nie w formie bezterminowego abonamentu, lecz… prepaidu! Tak – Mobile Vikings proponuje Ci Internet mobilny na kartę bez jakiekolwiek umowy! Dostaniesz w nim 250 GB transferu za 60 zł miesięcznie. Nie opłacasz rachunków, lecz doładowujesz konto kiedy chcesz lub musisz! Brak jakiejkolwiek umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

4. Plush 200 GB 5G. Kolejny Internet mobilny Plusha w naszym rankingu ofert Internetu bezprzewodowego. W tym przypadku zyskasz od samego początku aż 200 GB 5G za jedyne 60 zł miesięcznie. Jak poprzednim razem, Plush działa na infrastrukturze macierzystej sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

5. Internet 300 GB. Topowy Internet mobilny lajt mobile po liftingu z początku roku prezentuje się bardzo zacnie. Zyskasz w nim transfer 100+200 GB 5G w nocy za jedyne 40 zł! Nocny pakiet GB jest dostępny w godz. od 1:00 w nocy do 8:00 nad ranem. W sumie zyskasz w nim aż 300 GB transferu internetowego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.