Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Marzec 2023

Który Internet mobilny opłaca się dziś zamówić? Który operator komórkowy zapewnia najlepsze warunki umowy w jak najniższej cenie? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego najnowszego autorskiego Rankingu Internetu Mobilnego na marzec 2023!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.03.2023. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. Najlepszą ofertę Internetu mobilnego oferuje nju mobile! W jego przypadku transfer danych rośnie z bazowych 60 do aż 180 GB! I to bez wpływu na bardzo niską cenę w wysokości 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu transferu danych jego prędkość spada do 1 Mb/s. Super! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Virgin NET 60. U Virgin Mobile nie znajdziesz bonusu za lojalność w sieci, ale ten operator GSM kusi czymś innym. Cena Virgin Mobile spada do 25 zł, o ile korzystasz już z jego abonamentu! Poza tym otrzymasz 60 GB transferu danych za 25 lub (maksymalnie) 30 zł. To kolejna znakomita oferta Internetu mobilnego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

3. Plush Internet XL. W Plushu – jak w nju mobile – dostaniesz premię GB za staż w sieci. Tym razem transfer internetowy rośnie z 40 do 60 GB po upływie 12 miesięcy. Koszt miesięczny wynosi 30 zł, a zawsze możesz dokupić na stronie operatora router lub modem na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Wirtualny operator GSM lajt mobile oferuje Internet mobilny 30 GB za 30 zł na miesiąc. Tym razem nie ma tu zarówno bonusów stażowych, jak i rabatu/przeceny za inną usługę. Zasięg sieci Plus GSM. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. Następny Internet mobilny za 30 zł! Tyle zapłacisz każdego miesiąca za ofertę Netii, która jest bardzo przypomina wcześniejszą propozycję od lajt mobile. Operator korzysta z zasięgu Plusa i oferuje tak samo 30 GB. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. A może potrzebujesz jeszcze więcej Internetu? Spójrz na flagowy Internet mobilny Virgin NET 220 GB. Jego cena to 50 zł, ale ponownie możesz ją obniżyć o 5 zł miesięcznie, o ile jesteś oczywiście klientem VM. Znakomita propozycja! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Natomiast wirtualny operator Mobile Vikings oferuje fantastyczny Internet na kartę. Nie ma tu żadnej, nawet bezterminowej umowy! Za 60 zł miesięcznie zyskasz aż 250 GB transferu. Konto doładujesz wtedy, kiedy tylko zechcesz, a nie wtedy, kiedy musisz. Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Za 60 zł miesięcznie dostaniesz też Plusha z transferem danych 200 GB w 5G! Akurat w tym pakiecie submarki Plusa transfer GB nie rośnie już wraz ze stażem w sieci. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Wirtualny lajt mobile oferuje łącznie aż 300 GB Internetu za jedyne 39,99 zł! Transfer jest jednak podzielony na dzienny i nocny w stosunku 100 do 200 GB. Paczka nocna 200 gigabajtów dostępna jest w godzinach od 1:00 do 8:00 nad ranem, a 100 GB w pozostałych godzinach. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Podobną ofertą dysponuje inna polska wirtualna sieć komórkowa – Premium Mobile. Dostaniesz tu aż 200+200 GB 5G w nocy! Transfer nocny jest dostępny ponownie w godzinach 1:00 do 8:00 rano. Za wszystko zapłacisz jednak o wiele więcej, bo 99,90 zł miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów