Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Potrzebujesz najlepszy Internet mobilny? Który operator oferuje teraz najlepsze warunki umowy – najwięcej transferu danych w jak najlepszej cenie? Oto nasz aktualny ranking Internetu mobilnego w 2022 roku!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.03.2022. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. W sieci nju mobile otrzymasz na dobry start 60 GB danych. A to nie wszystko – w bonusie za staż transfer rośnie z 60 do aż 180 GB! Po jego wyczerpaniu jego prędkość spada do 1 Mb/s. To jedna z najlepszych ofert Internetu mobilnego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Bonus GB za staż jest także w Plushu. W tym przypadku transfer rośnie z bazowych 40 do 80 GB i to już po 12 miesiącach bycia w sieci. Oferta ta jest jednak nieco droższa od nju (30 vs 29 zł miesięcznie). Możesz opcjonalnie dokupić router lub modem na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,67 GB po 1 roku.

3. Virgin NET 60. A może nie masz zamiaru czekać na bonusowe gigabajty? Jeżeli nie, to weź pod uwagę Virgin Mobile! Za 30 zł dostaniesz od razu 60 GB Internetu, ale możesz obniżyć tę cenę. Dla posiadaczy abonamentu komórkowego VM cena Virgin spada do 25 zł. Świetna wiadomość! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

4 ex aequo. Mobilny 30 GB. Netia oferuje swój Internet mobilny w tej samej cenie co wcześniejszy Plush i Virgin Mobile, ale z mniejszym transferem danych. W tym przypadku otrzymasz tylko 30 GB miesięcznie. Zasięg sieci Plus, co dla niektórych może być dodatkową zaletą. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Lustrzana oferta lajt mobile! Ten wirtualny operator proponuje praktycznie to samo, co Netia: 30 GB transferu za 30 zł miesięcznie. Zasięg również ten sam – Plus GSM. W lajt mobile zapłacisz jednak więcej za jednorazową opłatę aktywacyjną. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. Przyszła pora na naprawdę bardzo duże transfery mobilne! Jeżeli 60 GB to za mało, to skorzystaj z topowego pakietu Virgin NET 220 GB. Jego cena to 50 zł miesięcznie, ale dla klientów Virgin cena spada do 45 zł! To następna znakomita oferta tego operatora. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Wcześniejsze oferty były abonamentami bezterminowymi, ale może warto rozejrzeć się za Internetem na kartę? Tak – o ile jest to Mobile Vikings! Ten operator oferuje aż 250 GB za 60 zł miesięcznie. Kolejny świetny Internet mobilny! Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Niemało oferuje też Plush w swojej nowości z września 2021 roku. Za 60 zł otrzymasz w tym pakiecie 200 GB co miesiąc, ale paczka internetowa nie rośnie dla lojalnych klientów. Nie zmienia to faktu, że to bardzo dobra oferta. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Bardziej rozbudowana oferta lajt mobile za 39,99 zł zapewnia w sumie aż 300 GB! Jest to tak naprawdę transfer 100+200 GB – 100 GB za dnia, a 200 GB w godz. od 1:00 w nocy do 8:00 nad ranem. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Najwięcej transferu danych dostaniesz jednak w Premium Mobile! Ten wirtualny operator oferuje aż 400 GB 5G, z czego 200 gigabajtów udostępnianych jest w godzinach nocnych – tak samo, jak w lajt mobile (1:00-8:00 nad ranem). Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Vikki

fajne zestawienie ale zdecydowanie brakuje mi tu wzmianki o sieci Otvarta, Ich internet mobilny 5G też jest super.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów