Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czy w ostatnim miesiącu doszło do zmian na rynku najlepszych ofert Internetu mobilnego? Oto najlepsze oferty Internetu bezprzewodowego dla „zwykłego” i bardziej wymagającego internauty.

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.03.2021. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 3 najlepsze propozycje do 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 3 najkorzystniejsze oferty i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. Pakiet mobilny nju mobile kosztuje miesięcznie tylko 29 zł, a w zamian otrzymasz na start 40 GB transferu. Po jego wykorzystaniu włącza się lejek do 1 Mb/s. Po aktywacji promocji kodem USSD paczka danych rośnie – nawet do 120 GB! Tyle otrzymasz po 24 miesiącach stażu, a jeżeli nie korzystasz z Internetu nju mobile, to nic nie płacisz! Wystarczy, że masz staż dłuższy niż 3 miesiące. W przeciwnym razie minimalna wysokość rachunków wynosi 9 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB.

2. Plush Internet XL. Plush zmienił nieco warunki w styczniu 2021. Co prawda cena pozostała ta sama (30 zł na miesiąc), ale operator obniżył bonus za staż. Teraz po 12 miesiącach stażu w Plushu uzbierasz maksymalnie 80 GB transferu. Na start masz gwarantowane – podobnie jak w nju – 40 GB. W Plushu możesz dokupić router czy modem na 24 lub 36 rat, a od początku tego roku także łączyć w duecie abonament Plusha z Internetem. Da Ci to 10 zł oszczędności każdego miesiąca! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB.

3. FreedomNET 25. Wirtualny operator Premium Mobile oferuje mniejsze paczki danych, ale też niższe ceny. Jego oferta Internetu mobilnego jest tańsza od nju i Plusha – w skali roku jest to oszczędność rzędu około 60 zł. Pakiet FreedomNET 25 kosztuje tylko 24,70 zł i gwarantuje (jak sama jego nazwa wskazuje) 25 GB LTE transferu danych. W przeciwieństwie do poprzednich ofert, tym razem nie dostaniesz bonusu za staż. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,01 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Internet 300 GB. 40, 80 czy nawet 120 GB to dla Ciebie zbyt mało? Co powiesz na 300 gigabajtów? Tyle da Ci łącznie lajt mobile w jego pakiecie 100+200 GB w nocy! Oferta kosztuje tylko 39,99 zł. Transfer nocny dostępny jest w godzinach od 1:00 do 8:00 nad ranem. Sieć lajt mobile korzysta z infrastruktury Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

2. O! Szybki 100 GB!. Kolejny wirtualny operator z bardzo dobrą, choć znacznie droższą ofertą. Cena pakietu wynosi 49,99 lub 44,99 zł – tyle zapłacisz za opcje ze stałym i odpowiednią zmiennym adresem IP. Do wyboru masz też adres publiczny i prywatny. Transfer 200 GB 5G w nocy działa dłużej, bo od 0:00 do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,22 GB.

3. FreedomNET Dom. Premium Mobile to następny operator z Internetem mobilnym 100+200 GB w nocy. Tym razem cena wynosi 49,90 zł, a więc mniej więcej tyle, co we wcześniejszej sieci OTVARTA. 200 gigabajtów dostępnych jest od 1:00 do 8:00 nad ranem – identycznie jak w lajt mobile. Zasięg Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JohnNestorDarenafadzon Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
fadzon
Gość
fadzon

Bardzo dobrze, ze w rankingu znalazła się też sieć Otvarta. Niskie ceny, dobry zasięg plusa.

Darena
Gość
Darena

Mam internet mobilny w sieci Otvarta od 3 miesięcy. jest super, potrzebowałam czegoś niedrogiego na wyjazdy głównie i sprawdza się.

Nestor
Gość
Nestor

Ja potrzebuję tylko 10 Gb miesięcznie.I szukam oferty za max 10 złotych miesięcznie.

John
Gość
John

Niestety, za 10 zł miesięcznie nie ma oferty. Jest Virgin Mobile za 9 zł ale to pakiet 300 minut , 300 smsów + 1 GB internetu. O ile minuty i smsy są ok i mnie wystarczą, to 1GB internetu to jest jakaś pomyłka.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów