Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Maj 2023

Który Internet mobilny obecnie jest najbardziej opłacalny? Który operator oferuje najlepsze warunki umowy – najniższe ceny i największe transfery danych? Przekonaj się sam – oto nasz najnowszy Ranking Internetu Mobilnego na maj 2023!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 16.05.2023. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. nju mobile ponownie prowadzi w naszym rankingu najlepszych Internetu mobilnych. Nic dziwnego – bez zmiany ceny transfer danych rośnie z 60 do aż 180 gigabajtów! Ta wynosi tylko 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu paczki danych prędkość transferu spada do 1 Mb/s. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Virgin NET 60. Virgin ma inną zaletę. Cena Virgin Mobile spada do 25 zł, o ile tylko jesteś już klientem operatora (masz jego abonament komórkowy!). Jakby tego było mało, otrzymasz 60 GB transferu danych za jedyne 25 zł! Jeżeli nie możesz skorzystać z bonusu, to cena pakietu wyniesie równe 30 zł. Znakomity Internet mobilny w b. dobrej cenie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

3. Plush Internet XL. Premię GB za staż ma – obok nju – także Plush. W jego przypadku transfer rośnie z bazowych 40 do 60 GB po upływie jednego roku. Opłata miesięczna wynosi tu 30 zł, a na witrynie internetowej sieci Plush możesz opcjonalnie dokupić router/modem w rozbiciu na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Z kolei ten wirtualny operator komórkowy oferuje Internet mobilny 30 GB za 30 zł miesięcznie. Nie dostaniesz tu jednak żadnych bonusów GB za staż lub dodatkowego rabatu/upustu cenowego. Zasięg sieci Plus GSM. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. Netia oferuje kolejny Internet mobilny za 30 zł na miesiąc. W zasadzie jej oferta jest bardzo podobna do wcześniej wymienionego pakietu od lajt mobile. I tym razem oferowany jest zasięg Plusa, a nawet ten sam transfer danych 30 GB miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. A może jednak potrzebujesz jeszcze więcej gigabajtów? Jeżeli tak, to wybierz flagowy Internet mobilny Virgin NET 220 GB. Cena wynosi 50 zł, ale może zostać ona obniżona o 5 zł miesięcznie, jeżeli tylko jesteś klientem Virgin Mobile. Po prostu fantastycznie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Jeżeli jednak preferujesz Internet na kartę, a więc bez żadnej (nawet bezterminowej!) umowy, to wybierz tego Mobile Vikings! Za 60 zł na miesiąc zyskasz aż 250 GB Internetu. Konto możesz doładować w każdej chwili – kiedy chcesz, a nie wtedy, kiedy musisz. Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Plush ma w swojej ofercie bardzo rozbudowany Internet mobilny 200 GB 5G! Jego cena miesięczna wynosi tak samo 60 zł. Nie ma tu jednak bonusu GB za staż w sieci, którego ma tańszy Internet Plusha. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Wirtualna sieć GSM (MVNO) lajt mobile proponuje też aż 300 GB Internetu za jedyne 39,99 zł! W zasadzie to to pakiet 100+200 GB – transfer dzieli się bowiem na dzienny i nocny. Nocna paczka 200 GB oferowana jest w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Podobny pakiet ma Premium Mobile, a więc inny polski wirtualny operator. W tym przypadku dostaniesz aż 200+200 GB 5G w nocy! Nocny transfer jest dostępny tak samo od 1:00 do 8:00 nad ranem. Tym razem cena jest już wyższa i wynosi 99,90 zł każdego miesiąca. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów