Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jaki jest najlepszy Internet mobilny w maju 2022? U którego operatora GSM dostaniesz najlepsze warunki i korzystną cenę? Aby się dowiedzieć, zapoznaj się z naszym aktualnym rankingiem najlepszego Internetu mobilnego!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 13.05.2022. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. Sieć nju mobile daje na start 60 GB, a dla lojalnych i stałych klientów paczka rośnie z 60 do 180 gigabajtów! Cena pozostaje niezmienna, tj. 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu transferu prędkość spada do 1 Mb/s. Znakomity Internet mobilny od nju! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Podobna promocja obowiązuje także w Plushu. Tym razem transfer rośnie z bazowych 40 do 80 GB – tyle zyskasz po 12 miesiącach stażu w sieci. Opłaty miesięczne są nieco wyższe niż w nju – wynoszą 30 zł. Opcjonalnie możesz dokupić router lub modem na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,67 GB po 1 roku.

3. Virgin NET 60. Nie chcesz czekać na większy transfer? Za 30 zł w Virgin Mobile dostaniesz od razu aż 60 GB Internetu! W dodatku możesz obniżyć cenę pakietu – dla użytkowników abonamentu komórkowego cena Virgin spada do 25 zł. To kolejna fantastyczna oferta Internetu mobilnego w Polsce! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

4 ex aequo. Mobilny 30 GB. Netia oferuje pakiet w tej samej cenie, bo Plush i Virgin Mobile. Rachunki miesięczne wynoszą więc 30 zł, ale w zamian dostaniesz mniej gigabajtów – 30 GB co miesiąc. Zasięg sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Oferta bliźniaczo podobna do Netii, gdzie dostaniesz 30 GB za 30 zł miesięcznie. Wirtualny operator lajt mobile korzysta nawet z tego samego zasięgu, a więc z infrastruktury Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. Czy wcześniejsze oferty były dla Ciebie zbyt skromne? Potrzebujesz znacznie większego transferu miesięcznego? Co powiesz na topowy pakiet Virgin NET 220 GB? Kosztuje on 50 zł miesięcznie, ale ponownie dla klientów Virgin Mobile promocyjna cena to jedyne 45 zł! To kolejna świetna oferta tego operatora! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Preferujesz Internet na kartę, a więc bez jakiejkolwiek – nawet krótkoterminowej – umowy? Znajdziesz go w Mobile Vikings, gdzie za 60 zł dostaniesz aż 250 GB każdego miesiąca! Naprawdę warto skorzystać z tej oferty! Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Za tyle samo w Plushu zyskasz nieco mniej, bo 200 GB miesięcznie, ale w 5G! W tym pakiecie operatora paczka danych nie rośnie wraz ze stażem w sieci, jest to jednak kolejna bardzo atrakcyjna propozycja. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. W lajt mobile dostaniesz w sumie nawet 300 GB i to za jedyne 39,99 zł miesięcznie! Transfer ten dzieli się na dzienny 100 GB i nocny 200 GB dostępny w godzinach od 1:00 do 8:00 nad ranem. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Jeszcze więcej GB dostaniesz w Premium Mobile! Ta kolejna polska sieć wirtualna proponuje aż 400 GB 5G! Podobnie jak w lajcie, także i tym razem 200 gigabajtów dostępnych jest w nocy (1:00-8:00 rano). Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów