Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Luty 2024

Jak prezentuje się nasz najnowszy ranking Internetu mobilnego? Czy w lutym 2024 roku zaszły pewne zmiany? Gdzie dostaniesz najlepsze oferty Internetu bezprzewodowego w 4G/4G LTE i 5G? Sprawdź nasze zestawienie najlepszych ofert!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.02.2024. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. W nju mobile transfer internetowy rośnie z 60 na start do aż 180 GB 5G! Co ważne, opłaty miesięczne Internetu mobilnego nju pozostają takie same i wynoszą 29 zł miesięcznie! 3x większa paczka internetowa bierze się z bonusu za staż w sieci nju mobile. Po wyczerpaniu transferu danych jego prędkość spada do maksymalnie 1 Mb/s. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Bonus lojalnościowy za staż w sieci ma także Plush, a więc submarka Plusa! W tym konkretnym przypadku Internet zwiększa się z 40 do 60 GB. Na większy o połowę transfer danych wystarczy czekać tylko 12 miesięcy. Rachunki miesięczne to równe 30 zł, a na jego stronie operatora Plush można (w razie czego) kupić router lub modem na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

3 ex aequo. Vectra proponuje znacznie mniejszy transfer danych wynoszący 20 gigabajtów, ale w jeszcze niższej cenie! Kto wie, może akurat tyle GB Ci starczy? Pakiet kosztuje miesięcznie tylko 19,99 zł. Operator korzysta z infrastruktury sieci Play. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. lajt 30 GB. W przeliczeniu gigabajtów na złotówki, tyle samo oferuje lajt mobile. Tym razem dostaniesz dokładnie 30 GB Internetu mobilnego za 30 zł miesięcznie. W przeciwieństwie do nju mobile czy Plusha, brakuje tu bonusów GB za staż w sieci. Zasięg sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. Netia proponuje praktycznie to samo! W cenie 30 zł miesięcznie otrzymasz Internet mobilny o wielkości 30 gigabajtów. W dodatku operator korzysta z tej samej infrastruktury sieci Plus! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Oferty dla wymagającego internauty

1. FreedomNET 500. Kilkadziesiąt gigabajtów transferu miesięcznego to za mało? Wybierz więc nowy Internet mobilny Premium Mobile z paczką danych aż 500 GB 5G za 69,90 zł na miesiąc! Kwota ta jest bardzo konkurencyjna – co zobaczysz po kolejnych ofertach Internetu mobilnego – w dodatku otrzymujesz 5G na zasięgu Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz aż 7,15 GB.

2. Virgin NET. Znakomite warunki umowy ma też sieć Virgin Mobile. Tym razem zyskasz 250 GB transferu w Polsce i – uwaga – aż 11,51 GB w roamingu UE! Za całość przyjdzie Ci zapłacić miesięcznie jedyne 50 zł. Może to być faworyt dla osób często podróżujących po Europie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 5,00 GB.

3. Ładunek 250 GB. Nie gorszy Internet mobilny ma wirtualny operator Mobile Vikings. Tym razem nie jest on w formie abonamentu, bo to klasyczny Internet na kartę, a więc bez żadnej umowy! Zyskasz w nim tak samo 250 GB transmisji danych, ale w cenie 60 zł miesięcznie. Tym razem nie musisz opłacać miesięcznych rachunków – doładowujesz konto wtedy, kiedy chcesz, a nie kiedy musisz! Brak jakiejkolwiek umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

4. Plush 200 GB 5G. Bardziej rozbudowany Internet mobilny od Plusha nie ma bonusu stażowego, ale tak naprawdę go nie potrzebuje! Oferuje on od razu aż 200 GB transferu 5G za 60 zł per miesiąc! Zasięg jest naturalnie sieci macierzystej, a więc Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

5. – nowość. Internet 300 GB. W odświeżonym lajt mobile (m.in. więcej GB w UE!) zyskasz bardzo ciekawy i rozbudowany pakiet Internetu mobilnego. Jest to transfer 100+200 GB 5G w nocy za jedyne 40 zł! Nocny transfer jest dostępny w godz. od 1:00 w nocy do 8:00 rano. W sumie dostaniesz aż 300 GB transferu internetowego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.