Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Luty 2023

Który Internet mobilny będzie obecnie najlepszym wyborem? Który operator GSM oferuje najlepsze warunki umowy w jak najlepszej cenie? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego najnowszego autorskiego Rankingu Internetu Mobilnego na luty 2023!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.02.2023. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. Najlepszy Internet mobilny – nju mobile, w którym transfer GB rośnie z 60 do aż 180 GB! Nie ma to wpływu na cenę, która wynosi 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu Internetu prędkość transferu spada do 1 Mb/s. Znakomita oferta! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Virgin NET 60. W Virgin Mobile nie ma bonusu za lojalność w sieci, ale operator kusi czymś innym. Cena Virgin Mobile spada do 25 zł, jeżeli tylko korzystasz już z jego abonamentu komórkowego! Poza tym zyskasz 60 GB transferu za 25 lub maksymalnie 30 zł. To kolejna fantastyczna oferta Internetu mobilnego! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

3. Plush Internet XL. Z kolei Plush oferuje tego samego rodzaju bonus, co wcześniejszy nju mobile. W jego przypadku transfer danych rośnie z 40 do 60 GB po 12-miesięcznym stażu. Ten Internet mobilny kosztuje 30 zł na miesiąc, a w opcji możesz dokupić na stronie operatora router lub modem na 24-36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Wirtualna sieć lajt mobile proponuje Internet mobilny 30 GB za 30 zł miesięcznie. Tym razem brak bonusów stażowych czy rabatu za inną usługę. Zasięg sieci Plus GSM. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. Taką samą ofertą dysponuje Netia! Jej Internet mobilny za 30 zł także zapewnia transfer miesięczny o wielkości 30 gigabajtów. Ponownie operator działa na infrastrukturze Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. Potrzebujesz znacznie większego transferu danych na miesiąc? Zwróć uwagę na topowy Internet mobilny Virgin NET 220 GB. Kosztuje on 50 zł miesięcznie, ale – analogicznie do wcześniejszej oferty VM – możesz obniżyć cenę do 45 zł, jeżeli jesteś już klientem operatora. Fantastyczna wiadomość! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Z kolei wirtualny operator Mobile Vikings oferuje znakomity Internet na kartę. Nie ma tu żadnej, nawet bezterminowej umowy! Za 60 zł miesięcznie dostaniesz aż 250 GB transferu danych. Doładowujesz konto wtedy, kiedy chcesz, a nie kiedy musisz. Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Za 60 zł dostaniesz też Plusha, gdzie transfer miesięczny 5G wynosi 200 GB. Tym razem pakiet internetowy nie rośnie wraz ze stażem w sieci, ale nie musi – 200 GB to naprawdę bardzo dużo! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Ponownie oferta lajt mobile! Wirtualna sieć oferuje aż 300 GB za 39,99 zł na miesiąc! Transfer jest dzielony na dzienny i nocny w proporcjach 100/200 GB. Paczka 200 GB aktywuje się w godzinach od 1:00 do 8:00 nad ranem. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Podobną ofertą dysponuje inny wirtualny operator, mianowicie Premium Mobile. Dostaniesz u niego aż 200+200 GB 5G w nocy! Transfer nocny jest dostępny ponownie w godzinach 1:00-8:00 rano. Całość kosztuje jednak wyraźnie więcej, bo 99,90 zł miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów