Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Listopad 2023

Oto nasz najnowszy ranking Internetu mobilnego na listopad 2023 roku. Który operator i w jakiej cenie oferuje najciekawsze pakiety bezprzewodowego Internetu? Ile gigabajtów zyskasz w przeliczeniu na złotówki? Zapraszamy do lektury!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 16.11.2023. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. W nju mobile transfer danych rośnie z bazowych 60 do aż 180 GB 5G! W ten sposób operator nagradza stałych i lojalnych klientów. Cena pozostaje bez zmian i wynosi ona 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu krajowej paczki Internetu prędkość transmisji danych spada do maksymalnie 1 Mb/s. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Plush nie może być gorszy i także oferuje bonus za staż. Tym razem transfer internetowy wzrasta z 40 do 60 gigabajtów. Tyle otrzymasz po 12-miesięcznym stażu w sieci Plush. Opłaty miesięczne to niezmienne 30 zł, a na stronie operatora możesz opcjonalnie wybrać router lub modem z rozbitą opłatą na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

3 ex aequo. Vectra oferuje mniejszy transfer danych (dokładnie 20 GB), lecz w zamian w niższej cenie. Operator życzy sobie za swój pakiet 19,99 zł na miesiąc, co stanowi bardzo atrakcyjną cenę! Obecnie Vectra korzysta z infrastruktury Play. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. lajt 30 GB. Tyle samo transferu danych w przeliczeniu na złotówki otrzymasz u wirtualnego operatora lajt mobile. Ta polska sieć GSM proponujek 30 GB za 30 zł miesięcznie. Brak (jak w Vectrze) bonusów GB za staż w sieci. Tym razem jest to zasięg Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

3 ex aequo. Masz deja vu? Netia oferuje tak samo jak wcześniejszy lajt mobile 30 GB w cenie 30 zł! Jakby tego było mało, operator działa na tej samej infrastrukturze należącej do sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. FreedomNET 500. Jeżeli szukasz znacznie pojemniejszego Internetu mobilnego, to zobacz na te oferty. W tym przypadku zyskasz aż 500 GB 5G za jedyne 69,90 zł – taki jest nowy Internet mobilny Premium Mobile! W porównaniu do swoich bezpośrednich rywali, Premium Mobile nie jest drogi. Umowa jest bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz aż 7,15 GB.

2. Virgin NET. Znakomicie prezentuje się też najnowszy Internet mobilny Virgin Mobile! Jedyny obecnie oferowany pakiet Virgin NET da Ci 250 GB transferu internetowego w Polsce i aż 11,51 GB w roamingu UE! Rachunki miesięczne wynoszą 50 zł. Często podróżujesz po Europie? Virgin Mobile jest dla Ciebie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 5,00 GB.

3. Ładunek 250 GB. A może wolisz klasyczny Internet na kartę? W Mobile Vikings nie ma nawet bezterminowej umowy! Doładowujesz swoje konto wtedy, kiedy chcesz, a nie opłacasz miesięcznej faktury wtedy, kiedy musisz. Ta wirtualna sieć oferuje aż 250 GB transferu za 60 zł miesięcznie. Brak jakiejkolwiek umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

4. Plush 200 GB 5G. Bogaty Internet mobilny jest też dostępny w Plushu. Jego topowy pakiet Internetu bezprzewodowego zapewnia aż 200 GB 5G za 60 zł miesięcznie. Nie ma tu jednak bonusu GB za staż, z drugiej strony masz jednak od razu bardzo dużą paczkę danych. Coś za coś! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

5. Internet 300 GB. Kolejna oferta polskiej sieci lajt mobile. Jest bardzo tania i bardzo dużo oferuje! Za jedyne 39,99 zł otrzymasz transfer 100+200 GB w nocy! Ten ostatni aktywuje się o godzinie 1:00 w nocy i jest dostępny do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.