Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czy powoli pojawiające się promocje operatorów na Święta i Black Friday objęły już oferty Internetu mobilnego? A może ceny pozostały (jeszcze?) bez zmian na standardowym poziomie? Nie dowiecie się, jeżeli nie przeczytacie naszego najnowszego Rankingu Internetu Mobilnego!

Oferty i ceny aktualne na 16.10.2020. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 3 najlepsze propozycje do 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 3 najkorzystniejsze oferty i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. Znakomita oferta Internetu mobilnego od nju mobile. Na samym początku dostaniesz 40 GB transferu, ale dla stałych klientów przygotowano bonus. Uruchom promocję odpowiednim kodem USSD i zbieraj większy transfer! Im dłużej jesteś w nju, tym więcej GB – nawet 120 GB! Mamy też dobrą wiadomość dla tych, którzy szukają zapasowego Internetu. W nju nie płacisz ani 1 zł (chyba, że jesteś u nich krócej niż 3 miesiące – wtedy płacisz 9 zł na miesiąc). Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB.

2. Plush Internet XL. Plush ma bardzo podobną ofertę Internetu mobilnego. Tym razem cena wynosi nie 29, lecz 30 zł, więc różnica jest nieznaczna. I tym razem dostaniesz na start 40 GB transferu, a po roku stażu będzie to aż 120 GB! I to bez zmian ceny abonamentu. W przeciwieństwie do nju, Plush oferuje w swoim e-sklepie modemy i routery Wi-Fi, które możesz opcjonalnie dokupić do pakietu. Za sprzęt zapłacisz osobne raty. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB.

3. FreedomNET 25. Propozycja Premium Mobile jest wyraźnie tańsza, ale też skromniejsza. Tym razem co miesiąc będziesz płacił dokładnie 24,70 zł, a w zamian otrzymasz paczkę 25 gigabajtów. Niestety tym razem nie uświadczysz bonusów za staż, którymi może pochwalić się nju mobile i Plush. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,01 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Internet 300 GB. Początkiem listopada podrożał abonament komórkowy lajt mobile, ale jego Internet mobilny pozostał nietknięty! Wirtualny operator proponuje pakiet 100+200 GB w nocy za jedyne 39,99 zł! 200 gigabajtów dostępnych jest w godzinach od 1:00 do 8:00 rano. Dołóż ok. 10 zł do poprzednich ofert i ciesz się kilkukrotnie większym transferem GB! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

2. O! Szybki 100 GB!. Pakiet 100+200 GB oferuje też OTVARTA. Różnica? Ta wirtualna sieć może Ci zapewnić ofertę ze stałym adresem IP! Jej cena to 49,99 zł, a jeżeli wolisz zmienne IP, to wychodzi taniej – 44,99 zł. Dodatkowo masz wybór między publicznym a prywatnym IP. 200 GB (także w 5G!) dostępne jest dłużej, bo od 0:00 do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,22 GB.

3. FreedomNET Dom. Do trzech razy sztuka! Premium Mobile oferuje to samo, co wcześniejsza dwójka – pakiet 300 GB LTE, z czego 200 gigabajtów dostępnych jest w godzinach nocnych. Będziesz z nich korzystał dokładnie od 1:00 do 8:00, a więc tak długo, jak w lajt mobile. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
wiciaPawelRadekkaaska Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
kaaska
Gość
kaaska

internet w sieci Otvarta mam od miesiąca, na chwilę obecną jestem zadowolona, wszystko działa bez zarzutu, usługa została szybko włączona.

Edward
Gość
Edward

A mi Otvarta nie potrafi przenieść do siebie numeru. Kolejna karta SIM nie została aktywowana. Od 10 dni jestem bez podstawowego numeru, bez bankowości internetowej.
Tragedia. Otvarta twierdzi że przeniosła numer prawidłowo i śle faktury. Godziny stracone na infolinii i pisaniu maili a konsultanci rozkładają ręce. Kupiłem numer tymczasowy ale przez Otwartą straciłem dobry numer który miałem od 25 lat. Oceńcie sami.

Radek
Gość
Radek

Ja jestem raczej ,,zwykłym” użytkownikiem sieci a i tak wykupiłem internet w sieci Otvarta. To fakt, wszystko śmiga jak treba a do tego kosztuje niewiele ale uważam, ze ich oferta jest zdecydowanie dedykowana wszystkim, nie tylko tym wymagającym :)

Pawel
Gość
Pawel

Oferta Orange na kartę – 360 zl na rok i 1024 gb na rok jest całkiem dobra.

wicia
Gość
wicia

zgadzam się, oferta sieci Otvarta jest dla każdego i to zarówno jesli chodzi o internet jak i abonamenty telefoniczne.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów