Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Lipiec 2024

Który operator oferuje obecnie najlepszy Internet mobilny? Kto oferuje najlepsze warunki – zarówno pod względem ceny, jak i zasięgu oraz wielkości transferu internetowego? Gdzie zyskasz transfer 5G? Jak się okazuje, niejeden operator oferuje liczne bonusy w swoich pakietach Internetu mobilnego. Co możesz dodatkowo zyskać? Przekonaj się sam przeglądając nasz ranking Internetu mobilnego na lipiec 2024!

Szukasz nielimitowanego Internetu bezprzewodowego?
Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.07.2024. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do około 30 złotych.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 100 GB. W nju mobile zyskasz teraz 100 GB za start za 29 złotych. Nie zmieniając swojej ceny, nju oferuje bonus stażowy, w którym Internet 100 GB rośnie do aż 300 GB! Trudno więc o wykorzystanie całej miesięcznej paczki danych, a nawet jeżeli to nastąpi, to wciąż będziesz mógł korzystać z Internetu z prędkością do 1 Mb/s. Fantastyczna oferta nju mobile! Umowa bezterminowa. Za 1 złoty otrzymasz (na start) 3,44 GB i aż 10,34 GB po 2 latach.

2. Plush Internet 60 GB. Bezpośrednim rywalem nju mobile jest Plush, a więc submarka Plusa. Jego Internet mobilny oferuje na start 60 GB, a w bonusie nawet 120 GB w premii za staż! Tyle będziesz posiadał po rocznym stażu w sieci Plush. Opłaty miesięczne wynoszą 30 złotych, a dodatkowo (jako opcja) możesz dokupić modem/router na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 złoty otrzymasz (na start) 2,00 GB i 4,00 GB po 1 roku.

3. Ze znakomitej strony prezentuje się też oferta sieci Heyah. Nie jest to klasyczny abonament czy oferta na kartę (prepaid), a subskrypcja, w której dostaniesz 50 GB transferu za jedyne 19,99 złotych! Opłata miesięczna pakietu Heyah 01 jest więc naprawdę niewielka. Jeżeli zależy Ci szczególnie na cenie, to będzie to optymalna propozycja. Umowa bezterminowa. Za 1 złoty otrzymasz 2,50 GB.

4 ex aequo. Kolejny bardzo tani Internet mobilny za 19,99 złotych oferuje Vectra! W przeliczeniu jest tu jednak znacznie mniej gigabajtów za złotówkę, niemniej jest to wciąż oferta warta polecenia. W sumie za niecałe 20 złotych otrzymasz transfer miesięczny 20 GB. Umowa bezterminowa. Za 1 złoty otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Tyle samo gigabajtów za złotówkę (1 GB za 1 złoty) otrzymasz w lajt mobile. Ten wirtualny operator (MNVO) komórkowy bardzo często oferuje bardzo niskie ceny. Tak jest też tym razem – za 30 złotych miesięcznie zyskasz 30 GB transferu na miesiąc. Do wyboru masz korzystanie z zasięgu Plusa lub Orange Polska – wszystko zależy od Ciebie! Umowa bezterminowa. Za 1 złoty otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

Oferty dla wymagającego internauty

1. FreedomNET 500. Jeżeli jednak potrzebny Ci znacznie większy transfer internetowy, to skorzystaj z tej propozycji; Nowy Internet mobilny Premium Mobile oferuje aż 500 GB 5G za 69,90 złotych! To najlepsza taka oferta dla wymagających internautów! Naturalnie umowa jest bezterminowa, a więc na czas nieokreślony. Za 1 złoty otrzymasz aż 7,15 GB.

2. Virgin NET. Warto też jak najbardziej skorzystać z oferty sieci Virgin Mobile. Dostaniesz w niej bowiem transmisję 250 GB w kraju i aż 11,51 GB w roamingu UE! To najlepszy Internet mobilny dla podróżnych, którzy często wyjeżdżają za granicę! Opłata miesięczna to jedyne 50 złotych miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 złoty otrzymasz 5,00 GB.

3. Ładunek 250 GB. A może wolisz Internet na kartę? Nie ma problemu – taka oferta jest dostępna w Mobile Vikings! Ten wirtualny operator komórkowy oferuje aż 250 GB za 60 złotych miesięcznie! W jego przypadku nie opłacasz faktur, a doładowujesz konto. I to kiedy chcesz! Brak jakiejkolwiek umowy (oferta na kartę – prepapid). Za 1 złoty otrzymasz 4,17 GB.

4. Plush 200 GB 5G. Jak widać Plush ma też znacznie bardziej rozbudowany Internet mobilny z paczką 200 GB w 5G za 60 złotych każdego miesiąca. Tym razem brakło bonusu za staż w sieci, ale z drugiej strony od razu dostajesz tu więcej niż w tańszym Plushu po upływie roku. Warto! Umowa bezterminowa. Za 1 złoty otrzymasz 3,33 GB.

5. Internet 300 GB. W lajt mobile zyskasz w sumie aż 300 GB w jakości 5G! Ten Internet mobilny dzieli się na transfer dzienny oraz nocny i kosztuje tylko 40 złotych! W godzinach od 1:00 do 8:00 nad ranem dostaniesz do dyspozycji 200 GB, a w pozostałych godzinach – 100 gigabajtów. Super! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: