Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Kwiecień 2023

Który Internet mobilny jest dziś najlepszy? Która sieć GSM oferuje najlepsze warunki w jak najlepszej cenie? Sprawdź nasz najnowszy Ranking Internetu Mobilnego na początek II kwartału 2023 roku!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 14.04.2023. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. Na nju mobile nie ma mocnych! W przypadku jego Internetu mobilnego transfer rośnie z bazowych 60 do aż 180 gigabajtów! W dodatku nie zmienia się atrakcyjna cena w wysokości 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu transferu jego prędkość maleje do 1 Mb/s. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Virgin NET 60. W Virgin Mobile nie ma bonusu za lojalkę, jest za to coś innego. Cena Virgin Mobile spada do 25 zł, jeżeli tylko korzystasz już z jego abonamentu komórkowego! W dodatku zyskasz 60 GB transferu danych za 25 lub – maksymalnie – 30 zł. To kolejny fantastyczny Internet mobilny w niskiej cenie! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

3. Plush Internet XL. W Plushu (jak w sieci nju mobile) otrzymasz stażową premię GB. W tym przypadku transfer danych rośnie z 40 do 60 GB po upływie jednego roku. Rachunki miesięczne wynoszą 30 zł, a na stronie www operatora możesz opcjonalnie dokupić router lub modem na 24 lub 36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Ten wirtualny operator GSM (MVNO) oferuje Internet mobilny 30 GB za 30 zł miesięcznie. Sieć lajt mobile nie przewiduje jednak obecnie żadnych bonusów GB za staż i/lub rabat na Internet – nie w tym pakiecie! Zasięg sieci Plus GSM. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. Kolejny Internet mobilny za 30 zł miesięcznie! Tyle zapłacisz za propozycję Netii, która jest bardzo podobna do oferty wirtualnego lajt mobile. Ponownie operator ten korzysta z zasięgu Plusa i oferuje tak samo 30 GB. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. Co jednak, gdy potrzebujesz znacznie większego transferu GB? Z pomocą przychodzi flagowy Internet mobilny Virgin NET 220 GB. Jego cena wynosi 50 zł, ale tak samo możesz ją obniżyć o 5 zł miesięcznie, o ile jesteś oczywiście klientem Virgin Mobile. Fantastyczna informacja, jak i sama oferta! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Z kolei wirtualny operator GSM Mobile Vikings oferuje znakomity wprost Internet na kartę. Na kartę, a więc bez jakiejkolwiek umowy, również na czas nieokreślony! Za 60 zł miesięcznie dostaniesz aż 250 GB transferu danych. Konto możesz doładować w każdej chwili, ale nie wtedy, kiedy musisz, a kiedy chcesz. Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Plush oferuje także bardzo rozbudowany Internet mobilny 200 GB 5G! Wysokość rachunków miesięcznych wynosi w tym przypadku 60 zł, ale nie dostaniesz tu bonusu GB za staż w sieci. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Wirtualny operator komórkowy lajt mobile proponuje w sumie aż 300 GB Internetu za jedyne 39,99 zł! Transfer dzieli się na dzienny i nocny w stosunku 100 do 200 gigabajtów. Nocna paczka 200 GB dostępna jest w godz. od 1:00 do 8:00 nad ranem. Super! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Zbliżoną ofertą dysponuje inny polski wirtualny operator komórkowy – Premium Mobile. W tym przypadku dostaniesz aż 200+200 GB 5G w nocy! Transfer nocny jest dostępny w godzinach 1:00 do 8:00 rano – identycznie, jak w lajt mobile. Niestety cena jest znacznie wyższa i wynosi 99,90 zł miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów