Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W tym tygodniu Mobile Vikings rozszerzył swoją ofertę o Internet mobilny. Jak prezentuje się nowość tego operatora i czy wprowadziła zmiany w naszym comiesięcznym Rankingu Internetu Mobilnego? Zapraszam do lektury!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.04.2021. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 3 najlepsze propozycje do 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 3 najkorzystniejsze oferty i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. W nju mobile dostaniesz na start 40 GB transferu (po wyczerpaniu lejek do 1 Mb/s) za jedyne 29 zł. Warto jednak aktywować usługę „im dłużej tym lepiej” specjalnym kodem USSD i cieszyć się rosnącym Internetem! Im dłużej jesteś w nju, tym więcej otrzymujesz gigabajtów – transfer rośnie aż do 120 GB! Co więcej, jeżeli nie korzystasz z nju internetowego, to nie płacisz, chyba, że jesteś tu krócej niż 3 miesiące. Wtedy rachunki wyniosą tylko 9 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB.

2. Plush Internet XL. W Plushu też możesz uzbierać więcej gigabajtów! Na start masz – jak w nju – 40 GB, ale po roku będzie to 80 GB transferu. Opłata jest nieco wyższa, bo wynosi 30 zł. Możesz kupić u operatora router czy modem na 24 lub 36 rat, a od tego roku także łączyć w duecie abonament Plush ABO z Internetem mobilnym. Efekt – 10 zł oszczędności miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB.

3. FreedomNET 25. Oferta Premium Mobile jest najtańsza z naszej listy, ale nie dostaniesz w niej takich bonusów zapewnianych przez nju czy Plusha. Pakiet FreedomNET 25 oferuje 25 GB LTE za 24,70 zł i tym razem transfer nie rośnie dla lojalnych i stałych klientów. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,01 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Ładunek 250 GB – nowość. Kwietniowa nowość tego wirtualnego operatora! Mobile Vikings wrócił do Internetu mobilnego. W przeciwieństwie do innych proponowanych przez nas pakietów, to oferta na kartę, a więc nie musisz kurczowo trzymać się terminów spłacania rachunków. Topowy pakiet Mobile Vikings oferuje 250 GB miesięcznego transferu za 60 zł, ale w promocji przez pół roku za połowę mniej! Brak umowy (na kartę). Za 1 zł otrzymasz (licząc standardową cenę 60 zł) 4,17 GB.

2. Internet 300 GB. Wirtualna sieć lajt mobile oferuje łącznie jeszcze więcej, bo w sumie 300 GB, lecz z tego 200 GB w nocy. Transfer nocny dostępny jest od 1:00 do 8:00 rano, a cena pakietu to jedyne 39,99 zł. Operator korzysta z infrastruktury Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

3. O! Szybki 100 GB!. OTVARTA proponuje bardzo podobną ofertę co lajt mobile. Za 49,99 lub 44,99 zł (wariant ze stałym lub zmiennym IP) dostaniesz transfer 100+200 GB 5G w nocy. Tym razem nocny pakiet dostępny jest w godzinach od 0:00 do 8:00. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,22 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów